«Шахтар» хотів мати відсоток від перепродажу Додо, але «Фіорентина» відмовила

Футбол України 12 Липня, 18:22 397
«Шахтар» хотів мати відсоток від перепродажу Додо, але «Фіорентина» відмовила
Правий фулбек «Шахтаря» Додо цього тижня, як очікується, завершить свій перехід до італійської «Фіорентини».

Донецький клуб на завершальній стадії переговорного процесу наполягав на включенні до договору пункту, в якому обумовлювався відсоток, що належав би «гірникам» від перепродажу Додо, але «Фіорентина» наполягла на тому, щоб трансфер обмежився основною сумою угоди (14,5 млн євро) та бонусними виплатами (3,5 млн євро).

«У трансфері Додо немає зволікань, йдеться суто про бюрократичні аспекти. Угода завершена, залишилося уточнити кілька деталей: бразилець стане гравцем «Фіорентини». Мета полягає в тому, щоб він прибув до кінця тижня, пройшов медичне обстеження та негайно приєднався до команди на зборах. Відсоток від наступного продажу? «Шахтар» просив включити в договір таку можливість, але «фіалки» йому її не надали і для українського клубу доступні лише додаткові бонуси», - пролив світло на ситуацію італійський експерт з трансферного ринку Нікколо Чеккаріні.

Раніше колишній керівник департаменту селекції «Шахтаря» Жозе Боту висловив переконання, що Додо не затримається у «Фіорентині», і досить швидко перебереться до одного з європейських топ-клубів.