Динамо Київ 12 Липня, 22:34 1377
Розкішні голи та нереалізований пенальті у відеоогляді матчу «Ліон» – «Динамо» – 1:3 | 19-27
У рамках підготовки до нового сезону та старту в кваліфікації Ліги чемпіонів київське «Динамо» провело черговий контрольний поєдинок.

Підопічні Мірчі Луческу зустрілися із французьким клубом «Олімпік Ліон».

Контрольний поєдинок. Match For Peace

«Ліон» - Динамо» - 1:3 (0:1)

• Голи: Ель-Аруш, 60 – Антюх, 29, Супряга, 57, В. Волошин, 88

Нереалізований пенальті: Ванат, 20

Напередодні поєдинку проти Фенербахче у кваліфікації Ліги чемпіонів підопічні Луческу провели перший товариський поєдинок проти семиразового чемпіона Франції. В стартовому складі обох команд на цей матч вийшли переважно резервісти.

Динамо могло відкривати рахунок на 20-й хвилині. Голкіпер Ліона збив Супрягу з ніг після виходу віч-на-віч – арбітр призначив пенальті. Втім Ванат не зміг реалізувати «одинадцятиметровий», влучивши у праву стійку. Незабаром Антюх все ж вивів киян вперед після асисту від Гармаша.

По перерві Супряга подвоїв перевагу «біло-синіх». Востаннє 22-річний форвард забивав за клуб у вересні 2020-го в поєдинку ЛЧ проти бельгійського Гента. Вже за кілька хвилин Ліон скоротив відставання завдяки шедевру Ель-Аруша. Вихованець французького клубу пробив точно в кут метрів із 22-х – Бойко у стрибку не врятував. Вікентій Волошин поставив крапку в матчі – 3:1.

Додамо, другий спаринг між Ліоном та Динамо відбудеться вже сьогодні, 12 липня, о 22:00.