​Рахім Стерлінг попрощався з «Манчестер Сіті» перед трансфером до «Челсі»: «Я йду чоловіком»

Світовий футбол 13 Липня, 16:09 193
​Рахім Стерлінг попрощався з «Манчестер Сіті» перед трансфером до «Челсі»: «Я йду чоловіком»
Нападник «Манчестер Сіті» Рахім Стерлінг написав прощального листа, в якому звернувся до співробітників та вболівальників «міщан».
«Сім сезонів. Одинадцять великих трофеїв. Це пам'ять на все життя. Тренерський штаб, який відіграв найважливішу роль у моєму розвитку за всі ці роки. Мої партнери, які для мене більше ніж просто люди, з якими я виходжу на поле. Усі співробітники, працівники офісу. Фанати, котрі постійно підтримували команду. Усі, хто причетний до «Манчестер Сіті» — я не можу сповна висловити мою повагу до вас. Який шлях ми пройшли.

Я вдячний за всі злети та падіння. І падіння, з якими я зіткнувся, стали перевіркою моїх сил та характеру. Це дозволило мені продемонструвати найкращу версію себе перед вами. Я приїхав до Манчестера у 20 років, а сьогодні йду чоловіком. Дякую за вашу невичерпну підтримку. Для мене було честю носити футболку «Манчестер Сіті», - написав форвард у соцмережах.


Минулого сезону Стерлінг забив 17 голів та зробив 9 результативних передач у 47 матчах за «Манчестер Сіті» у всіх турнірах.

Контракт Стерлінга із синіми буде розрахований до 2027 року з опцією продовження ще на сезон.