Друзі кажуть, що збожеволів. Легіонер «Руху», перш ніж повернутися до Львова, тренувався з «Крістал Пелас»

Футбол України 14 Липня, 13:37 405
Друзі кажуть, що збожеволів. Легіонер «Руху», перш ніж повернутися до Львова, тренувався з «Крістал Пелас»
Англійський лівий вінгер Вів Соломон-Отабор, який вирішив повернутися до Руху під час війни в Україні, підтримував форму у клубі АПЛ перед поверненням до нашої країни.

Легіонер львівського клубу Вів Соломон-Отабор вирішив повернутися до команди. Друзі та рідні футболіста дуже переживають через його переїзд до країни, де йдуть активні воєнні дії. Про це в інтерв'ю прес-службі Руху розповів батько гравця Віктор Соломон-Отабор.

«У нього давно не було ігрової практики, але він наполегливо тренувався вдома, підтримував форму з Крістал Пелас. Його мама питала нас, навіщо ми їдемо туди, де йде війна. Вона дуже хвилюється. Його друзі вважають, що він збожеволів. Але Вів сказав, що якщо покине Львів зараз, то зрадить свій клуб. Я зателефонував його мамі з відеозв'язку і переконав, що у Львові безпечно», - сказав Віктор.

Батько футболіста побував на базі Руху у Винниках і побачене там справило на нього враження.

«Тут фантастична тренувальна база, подібного до життя я ще не бачив. Можливо, у Манчестер Сіті чи Челсі є щось схоже. Це чудове місце. Щасливий, що мій син може тут тренуватися та розвиватися», - додав Віктор.

26-річний англієць нігерійського походження Вів Соломон-Отабор перейшов до складу львівського клубу із шотландського Сент-Джонстона у січні цього року у статусі вільного агента.

Через початок повномасштабної війни в Україні Вів покинув нашу країну, так і не дебютувавши у складі Руху. Другу частину минулого сезону футболіст не виступав на професійному рівні.

Раніше Соломон-Отабор грав за англійські Болтон, Портсмут, Віган, Бірмінгем, Блекпул та болгарський ЦСКА з Софії.

Рух посів десяте місце минулого сезону УПЛ і готується до нового чемпіонату, старт якого намічено на 23 серпня.