Хацкевич: «Не знаю, як використовувати Ярмоленка одночасно з Циганковим»

Динамо Київ 15 Липня, 17:59 407
Хацкевич: «Не знаю, як використовувати Ярмоленка одночасно з Циганковим»
Замість «Динамо» Ярмоленко перейшов в «Аль-Айн» Сергія Реброва.

Екс-тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував історію з можливим поверненням Андрія Ярмоленка до київського клубу.

«Ярмоленко – знаковий футболіст в Україні. Прекрасно проявляв себе і за збірну, і за Динамо. Це повернення посилило б сам чемпіонат України, бо він один із найкращих наших футболістів за всю історію. Але як його використовувати, одночасно з Циганковим, не знаю».

«У мене теж було таке питання: одночасно були у команді і Вітя, і Андрій. Так, Вітя грав ліворуч, замість Гонсалеса, але все-таки був не такий ефективний. На позиції десятки є Буяльський, один із найкращих футболістів України. Тому, як їх трьох використовувати одночасно – питання».

«Якби такі варіанти були на сьогоднішній день, він вибрав би іншу пропозицію. Але це всі розмови. Я знаю, як все це відбувається і від кого це може виходити. Тому краще було запитати самого Андрія, щоб прокоментував чутки – чи планував він взагалі повертатися в Україну в цей період часу, коли в нас невизначеність з чемпіонатом і військовий стан».

Нагадаємо, Ярмоленко офіційно перейшов до Аль-Айну, який тренує Сергій Ребров. 32-річний півзахисник підписав контракт із клубом з ОАЕ до завершення сезону 2022/23.

Раніше, як стверджують ЗМІ, Ярмоленко не домовився з Динамо про перехід.

*************