Хацкевич: «Всі розуміють, чому і для чого потрібно проводити чемпіонат»

Футбол України 15 Липня, 22:18 287
Хацкевич: «Всі розуміють, чому і для чого потрібно проводити чемпіонат»
Екстренер «Динамо» – про новий сезон УПЛ.

— Чи варто проводити чемпіонат України з 23 серпня, чи потрібно трохи почекати зі стартом?

— Те, що треба проводити, – однозначно. Всі розуміють, чому і для чого. Але є дуже багато «але» на сьогодні з війною в Україні. А чекати… Вже п'ятий місяць закінчується, і всі сподіваються, що війна закінчиться.

— Так можна і занапастити наш футбол… У чому головні проблеми УПЛ літа 2022 року?
— Дуже багато питань, пов'язаних із безпекою, це найголовніший момент. Тому те, що кажуть, що чемпіонат стартує 23 числа – це добре. Але ми досі не знаємо, де і як він проводитиметься. Це буде чемпіонат в Україні або це буде комбінований чемпіонат із виїздом за кордон для команд, які гратимуть у єврокубках. Запитань дуже багато, а поки що є лише дата.

— Проводити ігри в сусідніх країнах не всі клуби можуть собі дозволити.
— Ми це знаємо. Спільного знаменника немає серед клубів на сьогоднішній день.

— Від'їзд легіонерів та масові тренерські переходи наштовхують на думки, що цей сезон УПЛ буде сповнений несподіванок. Як ви думаєте?
— У плані результатів, звісно. Багато команд, не те, що не доукомплектовано, вони перебувають у перехідному періоді. І де брати футболістів? Усі кажуть, що для молоді це добрий момент – буде по півкоманди досвідчених, півкоманди молодих. Думаю, це не стосується «Динамо», «Шахтаря», «Дніпра». У них зібрані, зіграні команди.