Шацьких розповів про своє призначення головним тренером «Пахтакора»

Світовий футбол 17 Липня, 13:23 397
Шацьких розповів про своє призначення головним тренером «Пахтакора»
Максим Шацьких прокоментував своє призначення на посаду головного тренера ташкентського «Пахтакора».

– Насамперед хочу вас привітати з призначенням на нову посаду. Трохи більше місяця тому ми з вами спілкувалися про ваше призначення як спортивного директора Пахтакора, і тоді ж ви розповіли про свої амбіції роботи на тренерській посаді. Які ж події вплинули на ваше призначення на нову посаду?

- Рішення керівництва. Не влаштовувала гра, результат, виконання завдань, які ставилися перед командою. Воно все так потихеньку збиралося. Я ніяк не впливав на це.

– Ваш попередник – Славче Войнески – мав контракт до кінця року. Команда зараз перебуває у топ-3 і бореться за чемпіонство. З якими завданнями він не впорався?

– Наскільки я знаю, першим дзвіночком був провал у Лізі чемпіонів (Пахтакор набрав шість очок у шести іграх на груповій стадії азіатської ЛЧ та посів останнє місце у групі, – прим. А.Ш.). Все-таки якісь надії на Лігу чемпіонів покладалися, завдання було – вихід із групи, і вона не була виконана.

Також, наскільки я знаю, всередині колективу теж було щось, не зовсім нормальна обстановка в команді встановилася. Та й фізичний стан команди – також виникали деякі питання. Все це позначалося на грі та решті.

- У Славче Войнескі контракт був лише на рік, його спочатку розглядали як тимчасового тренера?

- Це, напевно, питання не до мене, тому що я в це не вникав, наскільки у них там це було – тимчасово чи тимчасово. Наскільки я знаю, була зміна керівництва та виникали різні нюанси, питання.

Нинішнє керівництво розраховувалося зі старими боргами, це все в той період сталося. Тому вийшла така ситуація, бо хотілося б керівництву.

Через це поступово відбулися великі зміни в клубі і в тренерському складі, і в академії, всі структури клубу це зачіпає.

– Від посади спортивного директора ви повністю відійшли? Або ж якось поєднуватимете?

– Тимчасово ми вирішили не заповнювати цю посаду, далі дивитимемося, як це все розвиватиметься. Природно, я також виконуватиму колишні обов'язки, коли у мене не буде по два тренування на день, буду по можливості продовжувати.

- Які завдання перед вами поставило керівництво Пахтакора?

– Завдання завжди максимальні, як і у Динамо (Київ) в Україні. Пахтакор – це флагман узбецького футболу, найбільш титулований клуб, топ-клуб у країні з найбільшою історією. Тому тут інших завдань не було і не буде.

Початкове завдання стоїть – це вихід із групи Ліги чемпіонів. А там уже далі дивитимемося, наскільки ми можемо конкурувати в азіатській Лізі чемпіонів.

– До тренувального процесу вже розпочали?

– Так, ми вже працюємо майже тиждень. Була пауза, і зараз у нас такий міні-збір у перерві між колами. Перша гра другого кола починається першого серпня, і вже без паузи дограватимемо друге коло.

– Наскільки я розумію, трансферне вікно ще відкрите. Когось із України плануєте підписувати?

– Так, до 31 липня. Працюємо в усіх напрямках, Україна теж не виняток. У нинішній ситуації, самі розумієте, зараз все ускладнюється – хто де є плюс якість футболістів.

Тому працюємо у всіх напрямках: купа пропозицій, купа варіантів. Доводиться щодня по 20-30 кандидатур дивитися, вивчати, впізнавати та інше.

- Посилення до закінчення трансферного вікна у вас буде?

- Так, обов'язково.

– У вашому тренерському штабі наразі п'ять осіб (Віталій Шпанюк, В'ячеслав Бєляєв, Денис Іванков, Камоліддін Тожиєв, Юрій Сіянов). Когось ще добиратимете або ж цим складом працюватимете до кінця сезону?

- Не знаю подивимося. По ходу дивитися – кого не вистачає, для чого не вистачає, для чого не вистачає. Є ще деякі думки, побачимо, як вдасться їх здійснити.