Керівник «Аль-Айну» розповів про особливі вимоги Реброва: українець серйозно готується до нового сезону

Світовий футбол 17 Липня, 17:54 11207
Керівник «Аль-Айну» розповів про особливі вимоги Реброва: українець серйозно готується до нового сезону
Підготовку до нового сезону Аль-Айна прокоментував керівник клубу Абдулла Алі, який розповів, де і коли команда проводитиме літні збори, а також в яких умовах.

Учора, 16 липня відбулося жеребкування нового чемпіонату ОАЕ з футболу. В результаті якої стало відомо, що Аль-Айн у першому турі зіграє проти Аджмана.

У Кубку Ліги ОАЕ підопічні Сергія Реброва стартують із чвертьфіналу, де вони зустрінуться з переможцем матчу Аль-Вахда та Кальба.

Абдулла Алі назвав дати та місце проведення літніх тренувальних зборів Аль-Айна.


«Усі приготування до передсезонних літніх зборів ми вже завершили. Літні збори відбудуться у два етапи. Перший етап стартує у Німеччині з 19 по 30 липня, а другий пройде в Австрії з 31 липня по 20 серпня 2022 року».


Також керівник еміратського клубу поділився вимогами Сергія Реброва до місця проведення зборів.

«Технічний та логістичний персонал провів виїзд на місце, щоб переконатися в наявності всього необхідного обладнання відповідно до рекомендацій професійного комітету Аль-Айну та укладання тренерської команди під керівництвом українця Сергія Реброва».


Абдулла Алі окреслив кількох потенційних суперників на літніх зборах у Німеччині та Австрії.


«У готелі є джакузі, тренажерний зал та басейн. Крім цього, завершено підготовку до проведення більше восьми спарингів. Планується, що команда зіграє з Кувейтом, Аль-Файха, а також кількома європейськими командами та країн Перської затоки», – цитує Абдуллу Алі офіційний сайт клубу.Також керівник Аль-Айна зазначив, що серед вимог тренерського штабу були й певні погодні умови, які можуть дозволити проводити команді по два тренування на день на чудових стадіонах.