Ярмоленко розповів, як Петраков міг накласти бан на його трансфер до «Аль-Айну» і поділився розмовою з Ребровим

Збірна України 18 Липня, 22:38 1646
Ярмоленко розповів, як Петраков міг накласти бан на його трансфер до «Аль-Айну» і поділився розмовою з Ребровим
Півзахисник «Аль-Айна» Андрій Ярмоленко сказав, що перехід в клуб з ОАЕ не стане перешкодою для виступів за збірну України. Про це йому розповів головний тренер національної команди Олександр Петраков.
«По-перше, мої діти житимуть у чудовому місті, буде англійська школа. По-друге, Сергій Ребров, з яким я багато років працював у «Динамо». Звичайно, коли з'явився цей варіант, я йому зателефонував і запитав про рівень чемпіонату, команди, про те, який там футбол. Він мені сказав: «Побачиш, ти будеш здивований. Там цікаво». Це його слова».
«Так, я розумів, що можуть бути питання з національною збірною. Тому я зателефонував головному тренеру. Якби він мені сказав, що не викликатиме мене – я, звісно, змінив би рішення. Національна збірна для мене пріоритет номер один. Тим більше зараз. Головний тренер сказав, що все буде добре.

Я також подумав, що з цим не буде проблем. У «Вест Гемі» я не грав. Тут я повинен грати, якщо я буду в нормальній формі. Я повинен отримувати ігрову практику. Я буду грати і буду приїжджати в набагато кращому стані в збірну, бо у мене буде ігровий тонус», - сказав Ярмоленко в ефірі Вацко Live.