Коноплянка зробив несподіване зізнання про відхід з «Шахтаря»: «Де Дзербі мав зі мною проблеми і намагався їх розпалити»

Футбол України 18 Липня, 23:05 558
Коноплянка зробив несподіване зізнання про відхід з «Шахтаря»: «Де Дзербі мав зі мною проблеми і намагався їх розпалити»
Євген Коноплянка не приховує, що Роберто Де Дзербі «підштовхнув» його до розриву контракту з «Шахтарем».

– У вас був конфлікт з тренером донецького «Шахтаря» Роберто Де Дзербі, який не бачив вас у своїй команді?

– У мене не було з ним конфліктів, але немає сумнівів, що Де Дзербі мав зі мною якісь проблеми і намагався їх розпалити.

– Що ви маєте на увазі?

– Він виглядав так, ніби хотів мені щось сказати, щось отримати, щось випалити з себе, але я не був агресивним, я не налаштовував проти нього решту команди, тому ми терпіли один одного. Хоча ставало очевидно, що він не бачить мене в команді.

– Ви вважали себе гіршим, ніж інші вінгери? Ви програвали конкуренцію молодшому Манору Соломону.

– І Михайлу Мудрику, який раніше не грав, але у клуб увірвався Роберто Де Дзербі, вказав на нього та сказав: «Ти матимеш шанс». Чи повинен я тепер розповідати тобі, що я кращий за Соломона і Мудрика? Ви можете собі уявити, щоб я заявив: «Знаєте, я у 100 разів кращий за цих хлопців!».

– Я можу уявити.

– У мене багато смирення. Я шаную всіх. Якби я був тренером і комусь не подобався, а цей хтось не подобався мені, я б зустрівся віч-на-віч і сказав йому: «Ти мені не подобаєшся, для тебе немає місця зі мною, тобі краще змінити клуб». Де Дзербі – «мутний», саме тому я опинився в «Краковії». Я не думав про гроші. У «Краковії» я заробляю вдесятеро менше, ніж у «Шахтарі», – сказав Коноплянка в інтерв'ю Weszlo.