«Впевнений, що я повинен покинути клуб, а не ти?»: Коноплянка різко відповів екс-тренеру «Шальке» на пропозицію піти

Футбол України 19 Липня, 22:45 832
«Впевнений, що я повинен покинути клуб, а не ти?»: Коноплянка різко відповів екс-тренеру «Шальке» на пропозицію піти
Півзахисник «Краковії» Євген Коноплянка пригадав неприємний досвід роботи з одним з наставників «Шальке».
«Шальке був не найгіршим вибором, але між моїм агентом та тренером сталося щось погане. Я провів дуже хорошу гру проти Баварії, після чого до мене підійшов Маркус Вайнцирль і сказав: «Я переводжу тебе на правий фланг». Я ніколи раніше не грав там. З наступної гри я вже сидів на лаві для запасних, а за мене до цього заплатили 12 мільйонів. Я можу тільки здогадуватися, що там сталося...‎

Називав Вайнцирля боягузом? У нас не було конфлікту, але ця людина взагалі не могла впоратися з командою, він не міг контролювати колектив. 10 гравців ‎‎Шальке‎‎ постійно ходили до клубу зі скаргами: «Звідки він взявся? Він проводить страшні тренування. Він не повинен нічого говорити». Я не єдиний. Решта мовчали, бо виходили в старті. Ми опинилися в лайнячому становищі в таблиці. Вайнцирль запросив мене на розмову: «Коно, вибач за цей сезон. У тебе не було багато шансів, тому я б хотів, щоб ти змінив команду». Я його перебив: «Впевнений, що я повинен покинути клуб, а не ти?».

‎Проблема була не в мені. Не в одному запасному гравцеві. Вся роздягальня бурчала від критики: «Що ми, дідько, робимо? Все в дупі!». Тим часом ніхто зі штабу Маркуса Вайнцирля не робив з цього драму, адже ці люди просто не уявляли, що відбувається і що можна зробити для поліпшення ситуації.

Через деякий час призначили Доменіко Тедеско‎‎, який спочатку попросив мене залишитися в Шальке і пообіцяв, що я отримаю ще один шанс підкорити Бундеслігу. Я не втратив цю можливість. Я забив гол дортмундській Борусії в дербі, ми стали віце-чемпіонами. У мене було десь 10 результативних дій в статистиці», – поділився Коноплянка у інтерв'ю Weszło.