Шевченко: «Хочемо нагадати про війну. Поляки дуже гостинні до українців»

Війна 23 Липня, 22:52 429
Шевченко: «Хочемо нагадати про війну. Поляки дуже гостинні до українців»
Андрій взяв участь у благодійному тенісному заході у Кракові.

Екс-наставник збірної України Андрій Шевченко, взявши участь у благодійному тенісному заході у Кракові, розповів:

«Цей захід, організований Ігою Свьонтек, є великим сигналом солідарності. Це тим більше важливо, що, схоже, у світі потихеньку перестають говорити про війну в Україні. Тим часом ця драма продовжується. І саме наша зустріч допомагає нагадати це. Ми маємо говорити про це.

Люди в Польщі справді дивовижні в цьому відношенні. Ваша реакція та допомога моїй країні, ваша гостинність. Іга Свьонтек організувала цей захід, вона допомагає Еліні Світоліній та її Фонду збирати гроші для дітей та молоді з України. Це неймовірно.

Це особистий вибір інших спортсменів. Люди живуть у своєму мирному світі, у них все гаразд, і вони не знають нашого світу. Війна змінила все у моєму житті. Зараз я тут, у Кракові, щоб відверто заявити, що це може статися з кожним.

Я беру участь у подібних благодійних акціях, щоб допомогти своїм землякам, своїй країні. Йдеться про підвищення поінформованості про драму, що відбувається у світі. United24 – це платформа, ініційована Президентом України Володимиром Зеленським.

Війна продовжується, але ми не можемо здаватися. Солдати на фронті, як і прості люди в Україні, невпинно працюють, щоб наша країна завжди жила та функціонувала. Спортивна спільнота має об'єднатися разом та поширювати відповідний меседж, підвищувати обізнаність. Так, ми можемо допомогти у цій ситуації. Так, щоб нарешті зупинити війну.

Я бачив багато ініціатив щодо надання допомоги з боку польських футболістів, зокрема Роберта Левандовськи. Наші польські друзі так добре ставляться до моєї країни. Дуже дякую за це!»