Футбол України 24 Липня, 20:50 528
Невдалий вечір для українців у Бельгії: Швед вийшов у старті та програв, Михайличенко навіть не потрапив у заявку | 19-27
«Мехелен» із Мар'яном Шведом пропустив два голи за чотири хвилини від «Антверпена» і не зумів включитися після цього у гру. А ось Богдан Михайличенко взагалі не потрапив у заявку «Андерлехта» на матч із «Остенде».

Швед провів на полі всю гру з «Антверпеном» (0:2) і за її підсумками запам'ятався лише епізодом, коли він мало не отримав травми. Сталося це на 55 хвилині поєдинку. Проти українця жорстко зіграли у підкаті та на поле довелося вийти медикам. Після цього він зумів повернутися у гру та продовжив матч.

Але дві найголовніші події у цій зустрічі відбулися ще у першому таймі. На 31-й хвилині Міхаель Фрай після відмінної передачі від партнера по команді відправив м'яч прямо у правий кут воріт.

Через три хвилини Дріс Воутерс у своєму штрафному майданчику збив гравця «Антверпена», і суддя показав на «точку». Виконувати вирок прийшов той самий Фрай, який ударом по центру спокійно переграв голкіпера.

Український вінгер виступає за «Мехелен» із літа 2020 року. Спочатку він це робив на правах оренди із «Селтіка», а з літа минулого року є повноцінним гравцем бельгійського клубу.

Минулого сезону українець відіграв у складі «Мехелена» у 35 матчах, у яких забив три голи та віддав стільки ж асистів.

Що ж до українського лівого захисника «Андерлехта» Богдана Михайличенка, то він зовсім не потрапив у заявку на матч бельгійського клубу проти «Остенде» в рамках першого туру Ліги Жюпіле. Старт цього поєдинку заплановано на 19:30 за київським часом.

Михайличенко перейшов до «Андерлехта» влітку 2020 року з луганської «Зорі». Минулого сезону лівий захисник відіграв за бельгійський клуб у 24 поєдинках.