«Для України це буде справжній виклик»: екс-форвард «синьо-жовтих» – про новий сезон УПЛ

Футбол України 25 Липня, 18:48 274
«Для України це буде справжній виклик»: екс-форвард «синьо-жовтих» – про новий сезон УПЛ
Колишній нападник збірної України Олександр Паляниця поділився думками щодо майбутнього чемпіонату.
«Я також дотримуюсь точки зору, що футбольний сезон в Україні треба розпочинати, але, знаєте, якось неспокійно на серці. Бо для України футбол під час воєнного стану – щось неймовірне, ось чому це буде справжній виклик, як для організаторів так і для учасників. Це буде виклик для всієї України. Сподіваюся, що врахують кожну дрібницю і тільки за гарантій безпеки, буде дозволено розпочати чемпіонат. Хоча, відверто кажучи, від російського агресора всього можна чекати...

Не думаю, що майбутній сезон може стати найнепередбачуванішим за часи незалежності. Лідируючим позиціям Динамо та Шахтаря ніхто не загрожує. Втім, більше конкретики з`явиться на початку серпня, коли стане відомо за яким принципом проходитиме чемпіонат, в яких містах чи навіть країнах відбуватимуться календарні поєдинки, як вирішуються кадрові питання.

Рівень чемпіонату знизиться, але не критично. Я звернув увагу на те, що незважаючи на складне становище команди-учасниці знаходять можливість запрошувати навіть легіонерів. Ось тільки не впевнений, що ми станемо свідками відкриття нових футбольних талантів. Надто багато молодь втратила під час дуже тривалої паузи в УПЛ», – сказав Паляниця у коментарі Zbirna.com.

Нагадаємо, минулий сезон не було дограно через початок повномасштабної війни. Новий чемпіонат України стартує 23 серпня.