Голкіпер «Фенербахче»: «У Польщі ми були ближчими до перемоги, ніж «Динамо» - завтра маємо виграти»

Світовий футбол 26 Липня, 20:47 421
Голкіпер «Фенербахче»: «У Польщі ми були ближчими до перемоги, ніж «Динамо» - завтра маємо виграти»
Голкіпер «Фенербахче» Алтай Баїндір на передматчевій прес-конференції розповів про підготовку до матчу кваліфікації Ліги чемпіонів із київським «Динамо» (27 липня, початок – о 20:00).
– Завтра ми зіграємо дуже важливий матч. Ми добре працюємо, хочемо продовжити наш шлях у Лізі чемпіонів із добрим результатом. Перший матч у Польщі завершився з рахунком 0:0. Думаю, ми були ближчими до перемоги. Якби ми перетворили наші моменти на голи, то виходили б на другий матч із перевагою. Кожен матч дуже важливий.

Ми маємо виграти цей матч. Крім хорошої боротьби, звичайно, у футболі має бути ще й вдача, м'яч має йти у ворота. Ми збираємося вийти зосередженими та завтра зіграти на перемогу.

Наш тренер – це ім'я світового рівня. Він намагається передати нам свій досвід. Ми також із повагою виконуємо те, що каже наш тренер, але результат роблять футболісти на полі. Дуже важливо сконцентруватися. Тепер у нас чудова сімейна атмосфера. Головне зберегти це.

Погано, що Сердар Азіз травмований, але ми продовжимо із готовими. Для мене це не велика проблема. Усі ми маємо обов'язки. Сподіваюся, що кожен на полі завтра зробить свою роботу, і ми підемо далі.