Сергій Ребров: «Я не вмовляв Ярмоленка перейти до «Аль-Айна»

Світовий футбол 27 Липня, 10:52 541
Сергій Ребров: «Я не вмовляв Ярмоленка перейти до «Аль-Айна»
Наставник «Аль-Айну» Сергій Ребров розповів про те, як вінгер збірної України Андрій Ярмоленко вирішив перебратися до чемпіонату ОАЕ.
«Ми розглядали багато кандидатів. Клуб сам вийшов на агента Ярмоленка, а потім запитав, чи маю я інтерес до Андрія. Звісно, з усіх, кого мені запропонували на цю позицію, я на перше місце поставив Ярмоленка. Я його добре знаю. Знаю, що він легко увіллється в будь-який колектив. Фактор того, що він українець? Я минулого сезону працював без українців, у мене немає проблем зі спілкуванням із гравцями. Але, звісно, це мені допоможе».

«Я бачу, що Андрію цікаво тут, він уже вливається у колектив. У цьому чемпіонаті йому буде досить цікаво. «Динамо»? Це вибір Андрія. Я не чув від нього, що він отримав якусь пропозицію на папері від «Динамо». «Аль-Айн» дав конкретну пропозицію. Ярмоленко в такому віці, що він має думати про сім'ю та радитись із дружиною. Це їхнє життя, їхнє рішення».

«Я не вмовляв Андрія йти до «Аль-Айна», я лише пояснював переваги цієї команди. А вирішував лише Андрій та його родина, і я впевнений, що вболівальники в Україні мають поважати його вибір», - сказав Ребров в інтерв'ю FootballHub.