«Ігноруйте 1% дурних фашистських мавп»: турецькі уболівальники у соцмережах засудили фанів «Фенербахче»

Динамо Київ 28 Липня, 12:37 25578
«Ігноруйте 1% дурних фашистських мавп»: турецькі уболівальники у соцмережах засудили фанів «Фенербахче»
Вболівальники «Фенербахче» скандували ім’я президента рф володимира путіна після першого пропущеного голу від киян.

Після матчу коментарі та особисті повідомлення в інстаграмі були заповнені повідомленнями. Більшість людей засудили дії фанатів Фенербахче, які після голу Віталія Буяльського почали викрикувати ім’я президента рф, але були і такі, які продовжували провокувати, засипаючи коментарі прапорами росії і провокативними повідомленнями.

Ось такими повідомленнями засипали боти коментарі. Нічого цікавого, просто для кількості і щоб була видимість підтримки фанів.


Користувач з ніком mustafasask3 вважає, що Буяльський своїм жестом спровокував уболівальників.


Ще цікава інформація від FanDay, у багатьох вболівальників розуму вистачило лише на те, щоб знайти московське «Динамо», а завдяки своїй неосвіченості не виявити відмінностей між клубами. У результаті московській команді дістався численний спам, недоброзичливі висловлювання та багато іншого.

Але все одно, адекватних людей набагато більше, які щиро підримали нашу команду і країну. Вони зрозуміли наскільки огидно повели себе фанати і від усієї країни та від себе особисто писали приємні слова підтримки:meldosh_7777_: ці фанати завжди були ганьбою Туреччини. Нехай вам допоможе Бог. Туреччина вітає вас. Будь-ласка, не звертайте уваги.


irenaa_sem: Яка ганьба для турецького народу. Не можу повірити...


mehmetemindagli1: Просимо вибачення від їх імені у народу України


kucukertasarda: Я вболіваю за «Фенербахче», але мені соромно за них через цю підтримку. Я прошу вибачення за те, що ви почули такі негарні вигуки.


by_harmankaya: Ми завжди були на боці невинних людей, ви можете це зрозуміти, якщо поглянути на нашу історію, було ганебно, що ім'я вбивці викрикували на стадіоні.


metin.akkoss: Ми всі з Україною. На**й всіх цих хуліганів. Із Анталії з любов'ю.


e.r.d.o.g.a.n.01: Фенербахче – це ганьба Туреччини, він завжди виходив на перший план своєю ганьбою, а не своєю честю.


xmuhon: Те, що роблять кілька людей, не можна віднести до великого клубу. Я фанат Галатасарая, але і Фенербахче, не варто казати такі речі, адже можна зруйнувати все те, що інші люди роблять для Фенербахче.


mbayrakdarrr: Я вболіваю за Фенербахче. Я прошу вибачення від імені цих хуліганів. Це просто гра, і вона проходить з емоціями, як і в кожну мить життя.

Я прошу вибачення від свого імені…

melekozguurr: Ататюрк сказав своїй нації: «Спорт — це мораль». Шкода, що спорт таким чином забруднюється. Не думаю, що буду вболівати за цю команду.