Натяки на Бойка та спорт поза політикою. «Фенербахче» виступив з заявою через фанатів і путіна

Динамо Київ 28 Липня, 17:20 40046
Натяки на Бойка та спорт поза політикою. «Фенербахче» виступив з заявою через фанатів і путіна
Турецький «Фенербахче» опублікував офіційну заяву щодо поведінки фанатів клубу у вчорашній грі проти «Динамо».
«У матчі проти київського «Динамо», зіграному на нашому полі у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів УЄФА, після голу суперника, було чути кричалки з частини трибун. Ми робимо цю заяву проти дискурсу, який жодним чином не відображає спільну позицію нашого клубу. Як футбольний клуб «Фенербахче», ми завжди дбаємо про підвищення поінформованості щодо соціальних та гуманітарних проблем як у нашій країні, так і у світі. Ми розглядаємо це як відповідальність. Наш клуб першим відреагував на події 24 лютого 2022 року, що послужили початком воєнного процесу.

Ми хотіли б ще раз підкреслити наше повідомлення, яке ми передали всіма нашими офіційними каналами: «Війна - це не хоробрість, це боягузтво! Ні війні».

Крім того, одним із найяскравіших прикладів цієї чутливості є товариський матч, який ми зіграли з донецьким «Шахтарем» на своєму полі у квітні, щоб привернути увагу до миру в Україні та зробити свій матеріальний та моральний внесок. Ми приймали донецьку команду «Шахтар» у нашій країні протягом кількох днів.

Як футбольний клуб «Фенербахче» наша позиція з цього питання і наше ставлення з першого дня процесу відомі громадськості. На 58-й хвилині вчорашнього матчу перебільшені рухи деяких гравців команди суперника, особливо запасних воротарів (йдеться про Дениса Бойка, який активно реагував на події, - прим.), які раніше грали в нашій країні, викликали хвилювання деяких трибун і реакцію, яка тривала всього 20 секунд у 120-хвилинному матчі», - сказано у заяві.

Наприкінці свого повідомлення «Фенербахче» зазначив, що турецький клуб ніколи не змішуватиме футбол та політику.