«Динамо» U-19 розбило однолітків із «Базеля»

Динамо Київ 28 Липня, 21:08 521
«Динамо» U-19 розбило однолітків із «Базеля» | 19-27
«Динамо» U19 розпочало участь у новому для себе турнірі, FC Aesch Under 19 International Football Tournament, що у ці дні проходить у Швейцарії.

У першому матчі групового турніру підопічні Ігоря Костюка зустрілися з «Базелем». Динамівці традиційно вийшли на міжнародний матч із українськими прапорами. За регламентом турніру матчі проводились у форматі двох таймів по 35 хвилин.

Обидві команди розпочали гру досить активно, граючи у комбінаційний, атакуючий футбол. «Біло-сині» при цьому активно пресингували суперника на чужій половині поля, навіть у чужому штрафному майданчику, що дозволило їм відкрити рахунок уже на 8-й хвилині. Ігор Горбач скористався невдалим прийомом м'яча захисником «Базеля» і практично з лінії воротарського майданчика розстріляв ворота.

На 15-й хвилині Артем Слесар сміливо пішов у обіграш у чужому штрафному майданчику та був зупинений не за правилами, внаслідок чого арбітр призначив 11-метровий. Пенальті взявся виконувати сам постраждалий і пробив бездоганно у правий від голкіпера кут – 2:0.

Пропустивши двічі на старті зустрічі, гравці «Базеля» ще активніше почали атакувати, а у динамівців почало з'являтися ще більше вільних зон. При цьому значно небезпечнішими були атаки саме киян. Після другого м'яча «біло-сині» провели кілька небезпечних контрвипадів лівим флангом.

Один із них завершився третім взяттям воріт. На 22-й хвилині Горбач пошив у дурні кількох оборонців «Базеля» і красивим обвідним ударом переграв голкіпера, вразивши дальній кут воріт.

Ще за кілька хвилин Горбач увірвався до штрафного майданчика «Базеля» вже по правому флангу і пробив з-під захисника точно в дальній кут. Деморалізованими гравці «Базеля» пішли на перерву поступаючись з різницею аж у чотири м’ячі.

У другому таймі швейцарці намагалися більше контролювати м'яч та вище пресингувати, проте динамівці до такого розвитку подій були цілком готові. Перші 15 хвилин другого тайму пройшли без голів, аж поки на 52-й хвилині гравець «Базеля» грубим підкатом не перервав небезпечну атаку киян у власному штрафному.

Арбітр вдруге призначив пенальті, який взявся виконувати Грохольський. Удар Артема голкіпер «Базеля» парирував, проте на добиванні першим був Олексій Гусєв – 5:0.

Гол престижу швейцарцям вдалося забити на 62-й хвилині. Юрій Авраменко відбив м'яч перед собою після удару з гострого кута, а Арон Акале, який набіг по центру, вдало зіграв на добиванні.

5:1 – «Динамо» стартує у новому турнірі з упевненої перемоги. У п'ятницю о 18:00 за київським часом кияни зустрінуться з «Фулхемом», а в суботу об 11:30 – з мексиканським «Тигресом».

FC Aesch Under 19 International Football Tournament

«Динамо» - «Базель» - 5:1 (4:0)

Стартовий склад «Динамо»: 12.Авраменко – 20.Гусєв, 3.Балаба, 17.Філатов, 8.Бенедюк (к) – 22.Саленко, 5.Янчишин, 11.Грохольський – 7.Слесар, 13.Кремчанін – 9 . Горбач.

Запас: 1.Погорілий, 14.Кілєвий, 16.Цилик, 18.Сизонюк, 19.Маткевич, 21.Василець, 27.Тетеря, 28.Білоконь, 36.Дзень.

• Голи: Горбач (8, 22, 25), Слесар (15, пен), Гусєв (52) – Акале (62)

«Зіграність – це тривалий процес, який з’явиться з часом», – Царенко прокоментував виступ «Динамо» U-19 на турнірі у Чехії