Ігор Суркіс висловився про поведінку вболівальників «Фенербахче»

Динамо Київ 29 Липня, 21:39 980
Ігор Суркіс висловився про поведінку вболівальників «Фенербахче»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс в ефірі програми «Циганик LIVE» поділився враженнями від перемоги київської команди над «Фенербахче» (2:1).
– Було дуже тяжко. Трибуни дуже палко підтримували «Фенербахче». Ми перемогли, була радість на душі, але настрій був зіпсований. Я нічого не чув (про скандування вболівальників турецької команди), Ви знаєте, як я вболіваю за команду. Я бачив лише цигарку, яку не випускав. Я був зосереджений на грі команди і молився, щоб матч завершився нашою перемогою.

Але як потім розповіли… У мене немає слів, як це сказати. Підтримка того, що робить наш ворог. Це засудив Містер, який знає турецьку мову, він багато там працював. Він тут же заявив, що не піде на ніяку прес-конференцію й не дасть жодного коментаря. Представники УЄФА були, все це бачили і підтримали нас. Жоден співробітник клубу не давав ніяких коментарів.

Ми були в роздягальні й поаплодували команді. Я сказав: «Ви сьогодні на своєму фронті виконали ту задачу, яка перед вами стояли. Ви потішили тих хлопців, молодих хлопців, які сьогодні віддають життя за нашу свободу».