«​Динамо» та «Евертон» провели товариську зустріч: відео голів та огляд гри

Динамо Київ 30 Липня, 10:24 866
«​Динамо» та «Евертон» провели товариську зустріч: відео голів та огляд гри | 19-27
Евертон з Миколенком розгромив Динамо у благодійному матчі – дубль новачка «ірисок», провальний тайм киян, символічний пенальті.

Евертон з перших хвилин заволодів ініціативою та вже у дебюті зустрічі Калверт-Льюїн оформив гол у ворота Динамо. Кияни свої нагоди змарнували, тож «іриски» пішли на перерву з мінімальною перевагою.

У другому таймі Лемпард вирішив освіжити склад дебютантами. Однин з таких Вінагре, який замінив Миколенка. Інший – Макніл – став справжнім джокером. Вінгер двічі забив «біло-синім», а крапку у грі поставив уболівальник. Він символічно з'явився на полі вже наприкінці матчу та вдало пробив 11-метровий. У підсумку, 3:0 на користь «ірисок».

Додамо, що цей поєдинок відбувався в рамках благодійного турне динамівців. Усі виручені кошти Динамо передасть на підтримку українцям, які постраждали від війни.