Що загрожує «Фенербахче» за мерзенну витівку фанатів у матчі проти «Динамо»

Динамо Київ 30 Липня, 12:53 1202
Що загрожує «Фенербахче» за мерзенну витівку фанатів у матчі проти «Динамо»
УЄФА відкрив дисциплінарне провадження щодо «Фенербахче», фанати якого в нещодавньому матчі проти «Динамо» відзначилися мерзенною витівкою на трибунах, скандуючи ім'я нерукопожатного в цивілізованому світі правителя країни, що є сусідкою Україною на сході та півночі.

На думку турецького адвоката та спортивного юриста Ебрара Ефкана Білгіча, «Фенербахче», найімовірніше, отримає у вигляді покарання часткове закриття трибун, а також солідний грошовий штраф.


«Призначений інспектор проведе розслідування з цього питання, збере докази, створить файл та подасть його до Комітету з етики та дисципліни. Однак, хоча «Фенербахче» і стверджує, що ця дія мала місце протягом короткого часу з боку невеликої групи фанатів, саме турецький клуб відповідає за дії своїх уболівальників».

«На цьому етапі як аргумент для захисту можна використати офіційну заяву клубу, а також співвідношення кількості вболівальників на трибунах до тієї купки фанатів, яка дозволила собі порушення, а також загальну невелику тривалість цієї дії. Крім того, у вигляді провокації може бути розцінено і вчинок резервного голкіпера «Динамо» Бойка. Враховуючи відповідні статті Дисциплінарного кодексу та штрафи, що накладаються УЄФА у подібних випадках, я думаю, що «Фенербахче» загрожує часткове закриття трибун на додаток до штрафу або просто серйозна сума штрафу. У матчі Ліги чемпіонів в 2017 році між «Барселоною» та леверкузенським «Баєром» УЄФА оштрафував клуб-господар на 40 тисяч євро за прапори Каталонії та скандування із закликами про незалежність на трибунах», - зазначив Білгіч.