Динамо Київ 30 Липня, 15:06 671
«Динамо» U19 здобуло вольову перемогу над мексиканським «Тигрес» і вийшло до півфіналу турніру в Швейцарії | 19-27
У третьому турі групового раунду міжнародного юнацького турніру FC Aesch Under 19 International Football Tournament київське «Динамо» зустрілося з мексиканським «Тигрес».

Суперники мали рівну кількість очок після стартових двох турів, у яких обидва поступилися «Фулхему» («Динамо» з рахунком 1:2, «Тигрес» 0:1) та переграли «Базель» (кияни з рахунком 5:1, «тигри» - 3:0). Тож по суті в очному протистоянні вирішувалася доля другої путівки з нашої групи до півфіналу турніру. При цьому, завдяки кращій різниці м’ячів «біло-синіх» влаштовувала і нічия.

Перший справжній гольовий момент у киян виник на 16-й хвилині, коли динамівці отримали право на перспективний стандарт у кількох метрах від лінії штрафного майданчика. З потужним ударом Маткевича у нижній кут голкіпер «Тигрес» упорався з великими складнощами.

За дві хвилини рахунок міг відкривати Артем Грохольський, який вибігав на ворота суперників з лівого флангу, проте його удар у дальній кут виявився невлучним.

Мексиканці відразу ж відповіли своїми моментами. Спершу штрафним із ще більш небезпечної точки, щоправда виконаним не так вдало – м’яч просвистів поруч зі стійкою воріт. Та за хвилину демонструвати свою майстерність вже довелося динамівському голкіперу Погорілому, який витягнув м’яч з-під поперечини воріт після потужного удару форварда «Тигрес» з лінії штрафного.

Та на 28-й хвилині і він не зміг врятувати коли класний потужний удар у верхній кут воріт метрів з 20-ти вдався гравцю «Тигрес».

Невдоволений результатом першої 35-хвилинки, Ігор Костюк провів ряд замін у перерві, кинувши у бій одразу чотирьох свіжих виконавців – Гусєва, Янчишина, Бенедюка та Горбача.

Кияни активно розпочали другий тайм і на 41-й хвилині здобули право виконати ще один небезпечний штрафний удар, проте м’яч після удару Горбача прийняла на себе стінка з гравців «Тигрес». Ще за кілька хвилин прорив до воріт Янчишина захисники «Тигрес» зупинили лише ціною фолу, і арбітр призначив пенальті, який чітко виконав Горбач, спрямувавши м’яч у правий від голкіпера кут воріт – 1:1.

На 49-й хвилині чудовий момент мав Артем Слесар, який щойно вийшовши на поле вдало замикав навіс з лівого флангу ударом головою, проте м’яч прийняла на себе поперечина воріт.

Однак на 62-й хвилині кияни все ж досягли свого і вийшли вперед. На класний удар Назара Балаби з-за меж штрафного майданчика голкіпер «тигрів» зреагував у стрибку, проте відбив перед собою, куди вчасно набіг Ігор Горбач та ефектним ударом в один дотик акуратно переправив м’яч у кут воріт.

Наприкінці гри «Тигрес» кинулися в атаку, проте динамівці відбилися, а в контратаці забили свій третій гол. Кремчанін та Горбач удвох з середини поля втекли на ворота «Тигрес», перший виманив на себе голкіпера та покотив на другого, і форвард «Динамо» вразив порожні ворота, оформивши свій хет-трик, уже другий на турнірі.

У паралельному матчі 3-го туру аутсайдер групи «Базель» несподівано переміг «Фулхем» з рахунком 2:0. Кияни та британці пройшли до півфіналу, набравши по 6 очок, а «Тигрес» та «Базель» припинили боротьбу за трофей, маючи по 3 очки.

Півфінальні матчі відбудуться вже сьогодні ввечері, а вирішальні поєдинки за призові місця – у неділю вранці.

FC Aesch Under 19 International Football Tournament

Груповий раунд. 3 тур

«Динамо» (Україна) – «Тигрес» (Мексика) – 3:1

«Динамо» (стартовий склад): 1.Погорілий, 11.Грохольський, 13.Кремчанін, 16.Цілик, 17.Філатов (к), 18.Сизонюк, 19.Маткевич, 21.Василець, 22.Саленко, 28.Білоконь, 36.Дзень.

На заміну виходили: 20.Гусєв, 5.Янчишин, 8.Бенедюк, 9.Горбач, 7.Слесар, 3.Балаба

Голи: 0:1 (28), 1:1 – Горбач (45, з пенальті), 2:1 – Горбач (62), 3:1 – Горбач (69)

Попередження: Дзень (26)