Світовий футбол 31 Липня, 10:37 692
Колишній хавбек «Металіста» забив на 13-й секунді матчу МЛС, встановивши новий рекорд клубу  | 19-27
Себастьян Бланко, атакувальний півзахисник «Портленд Тімберс», став одним із головних героїв матчу проти «Міннесоти» (4:4).

Події у поєдинку 23-го туру МЛС Західної Конференції розвивались блискавично. Вже на 13-й секунді Бланко вивів гостей вперед. Цей гол став найшвидшим в історії «Портленд Тімберс», але лише четвертим за швидкістю в історії чемпіонату (рекорд – 6 секунд).

Міннесота у відповідь забила тричі ще до перерви. «Дроворуби» в другому таймі повернули інтригу, відзначившись теж трьома взяттями воріт. Одне з них до свого активу знову записав колишній хавбек «Металіста». Остання крапка була за господарями. Фінальний свисток зафіксував яскраву нічию 4:4.

До слова, Себастьян Бланко виступає за «Портленд Тімберс» з 2017-го. Він вже встиг награти за них 169 поєдинків, 22 з яких – цього сезону. Протягом 2011-2014 років аргентинець одягав футболку харківського клубу (97 матчів).