Завод УАФ з виробництва штучних полів, перевезений до Краматорська у 2020-му, так і не запрацював. В Асоціації стверджують зворотне

Футбол України 1 Серпня, 10:43 326
Завод УАФ з виробництва штучних полів, перевезений до Краматорська у 2020-му, так і не запрацював. В Асоціації стверджують зворотне
Журналіст Kramatorsk Post Олексій Ладика розповів про функціонування у місті заводу УАФ з виготовлення штучних полів у Краматорську.


«Завод перевезли у 2020 році, але з того часу він не запрацював. Про це кажуть працівники заводу, на території якого він розташовувався, і люди з місцевих футбольних кіл.

Один із цехів Краматорського заводу важкого верстатобудування виділили під виробництво штучних полів УАФ. Були фотографії, що туди привезли обладнання. У нас не було інформації, що туди (завод УАФ) набирали працівників.

Ми почали шукати інформацію, зв’язались з народним депутатом Максимом Єфімовим, хотіли написати про завод, але він не працював, то і писати було нічого.
З тієї інформації, що ми маємо, завод так і не запрацював», - сказав Ладика.

Своєю чергою журналіст Роман Бебех зазначив, що йому повідомили в УАФ, нібито завод працював до старту повномасштабної війни, а зараз зупинив функціонування. Обладнання ніхто не вивозив із Краматорська, і це не збираються робити через небезпеку - загальна кількість устаткування оцінюється у 100 фур. Було проведено облік та фіксацію всього на заводі на випадок бомбардувань РФ.

Нагадаємо, що ціна заводу УАФ - близько 8 млн доларів.