Шахтар орендував тренувальний центр у Польщі

Футбол України 1 Серпня, 13:51 244
Шахтар орендував тренувальний центр у Польщі
Донецький «Шахтар» оголосив про підписання договору оренди та обслуговування з Тренувальним центром «Легії» (LTC).

Угоду розраховано на період від серпня до листопада 2022 року.

Центр розташований за 20 хвилин їзди від Міжнародного аеропорту імені Шопена у Варшаві та за 30 хвилин від центру Варшави, включаючи стадіон «Легія», де «Шахтар» гратиме в Лізі чемпіонів. Тренувальний центр «Легії» також стане місцем, де «Шахтар» U19 проведе свої домашні матчі Юнацької ліги УЄФА.


«На території Тренувального центру «Легії» є все необхідне для підготовки «Шахтаря». У нашому розпорядженні буде два тренувальні поля з натуральним покриттям, критий манеж та велика тренажерна зала. Також тут є все для відновлення футболістів: басейн, джакузі й сауни. Ми зможемо користуватися просторим офісом і конференц-залою, а наш кухар працюватиме на власній кухні.

Інфраструктура TCL дозволить «Шахтарю» проводити навчально-тренувальний процес на найвищому рівні, а зручне розташування щодо стадіону й аеропорту скоротить час на логістику. Дякуємо «Легії» за гостинність і надану допомогу», повідомив директор департаменту спортивного менеджменту Віталій Хлівнюк.


Тренувальний центр «Легії» побудований 2020 року і вважається одним із найкращих спортивних об’єктів Європи. Він має 9 повнорозмірних футбольних полів (7 натуральних і 2 штучні), а також будівлю площею 9 000 м², включаючи криту спортивну залу, тренажерну залу, приміщення оздоровчого, медичного, науково-дослідного й іншого призначення.