«Нема чого ховатися за жіночою спідницею» - Данилов розкритикував петицію про виїзд чоловіків за кордон

Війна 3 Серпня, 20:00 340
«Нема чого ховатися за жіночою спідницею» - Данилов розкритикував петицію про виїзд чоловіків за кордон
Петиції до президента Володимира Зеленського, в яких від нього вимагають дозволити виїзд за кордон чоловікам, які не мають військового досвіду, або непридатним до військової служби - прояв боягузтва та неприпустима поведінка під час війни.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов в інтерв'ю 24 каналу.

«Може бути альтернатива - будь ласка, йдіть, допомагайте тим хлопцям, які є на фронті. Роботи в країні дуже-дуже багато. Нема чого ховатися за жіночою спідницею і тікати з країни. Треба допомагати. Не можете воювати, не можете брати в руки зброю - допомагайте іншим способом. Знаходьте можливість допомагати. Це несправедливо, коли чоловіки починають тікати з країни під час війни. Я цього не вітаю», - сказав він.

Данилов також послався на Конституцію, закони України та закликав усіх, хто думає, що петиція допоможе їм залишити Україну та вирватися за кордон, розстатися з цією надією.

«І вигадувати, що через петицію вас можуть відпускати – послухайте, ну так не можна. Роботи в нашій країні більш ніж достатньо, для фронту. Не можете на фронті – на іншому фронті працюйте. Допомагайте. Навіть якщо ви десь працюєте і платите податки - це також велика допомога нашій країні. А ви зараз хочете втекти туди і там влаштуватися на роботу, там платитимете податки? Несправедливо» - додав він.

Нагадаємо, що 28 липня петиція Зеленському з вимогою зняти обмеження виїзду за кордон для чоловіків 18-60 років без військового досвіду набрала більше 25 тисяч голосів. Тепер він повинен її розглянути.

1 серпня Зеленський відповів на петицію про заборону видачі повісток на блокпостах, на вулиці та АЗС і доручив Кабміну комплексно опрацювати це питання.