Світовий футбол 4 Серпня, 21:44 2459
Ярмоленко зазнав першої поразки при Реброві – «Аль-Айн» поступився середняку з Саудівської Аравії | 19-27
Впевнена хода команди Сергія Реброва у товариських матчах була зупинена колегами з Близького Сходу.

Товариський матч

Аль-Айн (ОАЕ) – Аль-Фейха (Саудівська Аравія) – 0:2

Аль-Айн українців Сергія Реброва і Андрія Ярмоленка в Австрії продовжує підготовку до нового сезону через спаринги. Черговим, вже четвертим суперником, Аль-Айна став представник Саудівської Аравії Аль-Фейха.

Підопічні Реброва пропустили по голу у кожному з таймів. Ярмоленко з'явився на полі з перших хвилин і був замінений після перерви.

Нагадаємо, раніше Аль-Айн здолав німецькі Ханкофен-Хайлінг (1:0) та Гройтер Фюрт (2:1) і розписав нічию з саудівським клубом Абха (0:0). Австрійський етап підготовки Аль-Айна триватиме до 20 серпня. Перший офіційний матч Ярмоленка і Ко в сезоні 2022/23 запланований на 2 вересня.