Віцепрезидент «Кривбасу» про єдиний телепул: «Представники «Руху» сказали, що сума мала і вони самі можуть на неї вийти»

Футбол України 5 Серпня, 10:23 157
Віцепрезидент «Кривбасу» про єдиний телепул: «Представники «Руху» сказали, що сума мала і вони самі можуть на неї вийти»
Але грошима справа не обмежується.

Віцепрезидент «Кривбасу» Артем Гагарін для FаnDay.net прокоментував результати наради клубів УПЛ щодо створення єдиного ТБ-пулу. «Позиція нашого клубу – це буде історичне рішення», – сказав він.

Вчора пройшла онлайн нарада представників клубів УПЛ, щодо єдиного телепулу. Більшість клубів проголосувала «за», проте «Динамо», «Рух», «Зоря» і «Дніпро 1» утрималися від голосування.

– Насамперед, якою є позиція «Кривбасу» у суперечці про єдиний телепул?

– Ми повністю за телепул. Нині це ще один момент, який має об'єднати країну, якщо не зараз, то коли? Є можливість вперше в історії зробити телепул. Це дуже складно, всі ми розуміємо, на які ризики йде канал, який працюватиме над трансляцією, це війна.

Якщо ми зважилися проводити чемпіонат, то ми маємо об'єднуватися в найменших дрібницях. На перший погляд, це така дрібниця, але з іншого боку це великий крок уперед.

Позиція нашого клубу – це буде історичне рішення, як чемпіонат під час війни, так і єдиний телепул, що за таких умов люди зуміли об'єднатися.

Дуже велику роботу в цьому плані провела УПЛ і всі, хто працював над цим, подолали багато складнощів та нюансів й отримали пропозицію.

– Президенти «Інгульця» та «Руху» публічно заявили, що вони проти єдиного телепулу. Президент «Інгульця» заявив, що на ці гроші не розбагатіє і це плювок в обличчя кожного президента клубу.

– Я цього не знаю, коментувати не буду. Скажу лише одне, під час засідання представники «Руху» сказали: «Наші фахівці все прорахували, і ми самостійно можемо вийти на ту саму суму, яку пропонує нам представник, який запропонував найкращі умови». Я не розумію в чому тоді сенсу від заяви Козловського, якщо це та сама сума.

Він сказав, що це дуже маленька сума, а вони самостійно можуть вийти на неї ж. У мене щось не сходиться або в заяві президента «Руха», або в позиції представників «Руха», які були на засіданні. Сам Козловський чомусь не приєднався до нас, було б цікаво.

Ще мені було дуже цікаво, але я не отримав відповіді на це питання – про які загальнонаціональні канали він говорив? Де вони візьмуть усю техніку? Я не розумію цієї ситуації.

– Як ви вважаєте, як вирішиться ця ситуація, чи вийде зробити єдиний телепул?

– Я сподіваюся, що здоровий глузд переможе фантазії і якісь, можливо, емоційні заяви, які виглядають більше популістськими, ніж реальними, – відповів Гагарін.