Вболівальники «Університаті»: «Зоря» грала як «Барселона» з нашою убогою командою»

Світовий футбол 5 Серпня, 11:47 233
Вболівальники «Університаті»: «Зоря» грала як «Барселона» з нашою убогою командою»
Румунські вболівальники жорстко розкритикували команду після поразки від «Зорі». Дісталося всім: президенту клубу, футболістам, тренерському штабу, скаутам…

Фанати «Університаті» не розуміють, як можна було так жахливо зіграти проти «Зорі», для якої це був перший офіційний матч сезону і в якої так багато проблем через війну. Уболівальники румунського клубу закликають відправити у відставку тренерський штаб, а також терміново підсилити команду.

Curtean: Я вже знаю, що буде далі. Ми вилетимо з кваліфікації Ліги конференцій, після чого керівництво клубу звільнить тренерський штаб, а «Університатя» повністю провалить сезон і можна буде на кілька років забути про будь-які успіхи. Ми це вже проходили. Але всі повинні розуміти, що винний не тренер, а президент, який не може запросити до команди сильних гравців.

Augustin: У нашому клубі немає справжніх футболістів. Є якісь люди, які вдають, що вміють грати у футбол, а їм за це платять величезні гроші. Але варто нам зустрітися з будь-яким суперником, який вміє просто потрапляти по м'ячу, як одразу стає зрозуміло, що в нашій команді немає професіоналів, а є нероби, від яких немає жодної користі.

Draghici: У нас немає хорошого тренера, немає добрих гравців, немає адекватного президента. У нас немає нічого, але навіть такий убогий клуб зумів посісти високе місце у чемпіонаті Румунії. Це вирок нашому футболу. Сильних клубів у нашій країні немає. Ми опускаємось на дно.

Ungureanu: Жахливий тренер та жахлива команда. Дивлюся на це убожество і не розумію, як «Університатя» взагалі потрапила до єврокубків. Невже рівень румунського футболу так сильно впав, що ми навіть не можемо вдарити по воротам? Невже дійсно все так погано?

Vuciric: Якби я був стороннім спостерігачем, то був би впевнений, що у формі «Зорі» грає «Університатя», і навпаки. Чи війна зараз у Румунії, а не в Україні. Давно не було так соромно за свою команду. Краще б ми програли у минулому раунді, це було б не так ганебно для клубу.

Fanel: Вибачте за відвертість, але це лайно, а не футбол. «Зоря» мала вигравати як мінімум 3:0, але їм не вистачало ігрової практики. «Університатя» просто зганьбила румунський футбол. Програвати такому супернику не соромно, але соромно програвати супернику, який опинився у такій складній ситуації.

Gaicu: Найгірший матч «Університаті» у 2022 році, а то й за останні 3-4 роки. Давно вже не пам'ятаю, щоб після гри була така огида до футболу та улюбленого клубу. Дайте їм м'яч і нехай тренуються бити в ворота, не можна ж бути настільки жахливими футболістами і отримувати за це величезні зарплати.

Scantei: Убога збірна, убогі клуби, убогий румунський футбол. В Україні триває війна півроку, але чомусь помирає не їхній футбол, а наш. У нас давно йде війна з корупцією, з неадекватними чиновниками, з дурними президентами клубів… І цю війну ми програємо, на жаль.

Mirea: «Зоря» просто не очікувала, що у нас настільки убога команда. Вони самі були шоковані, що суперник не здатний навіть по воротах ударити. Думаю, що українці зроблять висновки з цього матчу, а потім розгромлять нас у наступній зустрічі. На жаль, шансів у нас немає жодних.

Laurentiu: Буває, що після мінімальної поразки ти маєш надію, що твій клуб зможе пройти в наступний раунд, але це не наш випадок. Єдине почуття – це розчарування. «Університатя» просто не готова грати в єврокубках із суперниками сильніше за албанців чи люксембуржців. Наш рівень настільки низький, що навіть «Зоря» нас мала розгромити.

Sorin: Бездарний тренер, жахливі гравці, некомпетентне керівництво клубу, жадібний власник. Не знаю, як нам вдалося пробитися в єврокубки, але щоб наш клуб дійсно міг розраховувати на щось серйозне, нам потрібно міняти практично все. Але це нереально, тому просто потрібно змиритися з цією ганьбою.

Chimo: Ми жалюгідні. Румунський футбол жалюгідний, усі наші клуби невдахи. Не має значення, що ми там робимо у своєму чемпіонаті, якщо будь-який більш-менш сильний суперник може порвати нас на шматки. Потрібно щось міняти у нашому футболі, а розпочати треба з керівництва федерації.

Rologan: Соромно підтримувати таку убогу команду, «Зоря» нас знищила. Всі були впевнені, що ми пройдемо далі без особливих проблем, враховуючи війну в Україні, але насправді «Зоря» зіграла набагато краще і мала вигравати з непристойним рахунком. Невже нікому із наших гравців не соромно після такого? Чому тренер та керівництво клубу не подають у відставку?