Олександр Караваєв: «Яремчук казав Бущану ще кілька місяців тому, що ми знову можемо потрапити один на одного в Лізі чемпіонів»

Динамо Київ Вчора, 21:26 537
Олександр Караваєв: «Яремчук казав Бущану ще кілька місяців тому, що ми знову можемо потрапити один на одного в Лізі чемпіонів»
Захисник «Динамо» Олександр Караваєв в інтерв’ю «ЧИСТИЙ ПІДКАсТ» поділився очікуваннями від другої гри зі «Штурмом» та коротко сказав про наступного потенційного суперника – «Бенфіку».
– Розуміємо, що «Штурм» – сильна команда. До першого матчу ми дивилися 3-4 їхні гри. Ми бачили, що вони дуже компактно та організовано накривають, роблять це біля наших воріт. Але якщо ми зробимо 2-3 дотики між собою та переведемо м’яч на іншій бік поля, то в них будуть проблеми.

Ми бачили як вони грали два матчі: перший матч на виїзді з «Вольфсбергом», а потім вдома зі «Зальцбургом», – це дві різні команди. Вдома у них хороша підтримка, їх женуть і вони «несуться». Я думаю, що буде дуже важко.

Можливий матч з «Бенфікою»? Так вийшло, що ми подивилися їхню гру з «Мідтьюланном». Яремчук казав Бущану ще кілька місяців тому, що може так вийти, що ми знову можемо потрапити один на одного в Лізі чемпіонів. Так воно і вийшло. Загалом, сильна команда.

Ми повністю сконцентровані на матчі зі «Штурмом». Тому що іще нічого не зроблено, тільки півсправи.