Немає Хейлунна – запустимо Вівчаренка!

Динамо Київ 11 Серпня, 12:31 402
Немає Хейлунна – запустимо Вівчаренка!
У порівнянні з Новофедорівкою перемога київського «Динамо» на полі «Штурма» виглядає як успіх локального значення, та все ж...

Функціональний фундамент команди Луческу на старті сезону вражає. За рахунок витривалості та командної швидкості вона поки що укочувала суперників із кваліфікації Ліги чемпіонів – що «Фенербахче», що «Штурм».

У чомусь це порівняно з виснажуючими противника діями ЗСУ під час стратегічної оборонної операції, що триває з 24 лютого.

Але проти «Бенфіки» цього арсеналу може виявитися замало. У лісабонців клас і рівень майстерності значно вищий. Тим паче на першу гру з ними «Динамо» втратило дискваліфікованих Сидорчука та Гармаша. Що ще більше ускладнює вирішення поставленого завдання.

Мабуть, це можна порівняти з вимушеним травнево-червневим розривом логістичних ланцюжків у постачаннях важкого озброєння для ЗСУ.

Тому я б припустив, що в матчах проти «Бенфіки» киянам доведеться вести запеклі та найчастіше безконтактні – до цього прагнутиме команда з Лісабона – оборонні бої з опонентом, що має перевагу в живій, кажучи фігурально, силі та техніці.

Ми ж бачимо, що є нині атакуючою лінією «Динамо», порівняно з якою навіть Хойлунн – це якщо і не HIMARS (їм в особі Холанна тепер володіє «МанСіті»), то вже точно Harpoon.

Будь у Луческу хоча б один Нептун (припустимо, в особі Довбика), тоді з'явилася б надія на вибухову та блискавичну контратаку. А так доведеться зариватися глибше в окопи та розраховувати на фланги – вони сьогодні найпотужніша зброя «Динамо».

Але, як ми вже встигли переконатися, під час глибоких оборонних операцій у високо мотивованих і натренованих руках/ногах та Javelin (Караваєв) із Stinger'ом (Вівчаренко) можуть стати ключем до перемоги.

Словом, завдання «Динамо» - нав'язати «Бенфіці» гранично щільний і контактний футбол. Так, на своїй території, ближче до своїх воріт, щоб вимотувати її та не давати простору для розбігу. А там, дивишся, десь хтось із чимось звідкись кудись і вибіжить – це вже як деталізує завдання для своєї ДРГ її командир.

А належне йому звання привласнюйте Мірчі самі.