Футбол України 15 Серпня, 00:20 512
В'юнник у дебютному матчі приніс нічию «Цюріху» у чемпіонаті Швейцарії: українець відзначився асистом | 19-27
У рамках п'ятого туру чемпіонату Швейцарії Вінтертур на стадіоні «Stadion Schützenwiese» приймав Цюріх. Зустріч завершилася внічию з рахунком 1:1.

Асистом у складі гостей відзначився нападник Цюріха Богдан В'юнник. Ця гольова передача стала дебютною для 20-річного українця у футболці нової команди.

В'юнник вийшов на заміну у другому таймі та оформив результативний пас на 85-й хвилині зустрічі.

Нагадаємо, що нападник належить донецькому Шахтарю. Раніше він виступав на правах оренди за Маріуполь. Минулого сезону УПЛ В'юнник провів 11 матчів, забив один м'яч та зробив одну результативну передачу.

За даними Transfermarkt, вартість форварда складає 350 тисяч євро. Контракт В'юнника з Шахтарем дійсний до літа 2025 року.

На даний момент Цюріх посідає останнє, 10-те місце у турнірній таблиці, набравши два очки у п'яти матчах.