Динамо Київ 15 Серпня, 20:43 1087
Блогер: «У мене підгоріло після заяви журналіста, що «Штурм» «возив» «Динамо» увесь перший тайм» | 19-27
Михайло Смоловий детально проаналізував перший тайм другого матчу між «Штурмом» та «Динамо» та не погодився з думкою австрійського журналіста, який вважає, що кияни провалили стартові 45 хвилин.

Сьогодні наштовхнувся на новину, де дуже схожий на мультиплікаційного героя Рена (з м/с «Рен та Стімпі») журналіст висловив наступну думку: «Штурм возив Динамо увесь перший тайм»

Штурм 1:2 (ЕТ) Динамо

Перший тайм

Сказати, що в мене підгоріло, як побачив ту новину: нічого не сказати. Покидав усі справи, повернуся додому передивлятися перший тайм та його стенограму.

Накидав і вам основних показників першого тайму, щоб теж могли помізкувати.

Хз, де Рен побачив бодай щось, що потягне на вживання дієслова «возити».

Можна зачепитися за єдину річ:

- Динамо, володіючи м’ячем 68.87% часу, перевершило Штурм у відбираннях (37 проти 33)

- але якщо візьмемо чужу половину, то тут суттєва перевага австрійців (14 проти 7)

Запам’ятайте, будь-ласка, ці 14 відбирань на половині Динамо. Вони знадобляться пізніше.

В пасовій грі перевага в киян теж беззаперечна - на 200 передач більше. Далі можно довго змагатися в дотепності, але варто спиратися на логіку:

- Штурму було потрібно відіграватися

- Динамо не мало потреби відкривати гру, але воно перевершило австрійців в усіх атакувальних показниках першого тайму

Рен спирається на сейви Бущана в матчі, тож давайте відслідкуємо удари Штурму до перерви:

- 1‘ Данте (0.01 xG)

- 20’ Хорват (0.02)

- 20‘ Хірлендер (0.01)

- 27‘ гол Гойлунна (0.23)

- 31‘ Гойлунн (0.01)

- 40‘ Хірлендер (0.14)

- 44‘ Прасс (0.03)

Гол Гойлунна важко назвати прямим наслідком тиску Штурму. Конкретно тієї помилки можна було уникнути, Бєсєдін просто прийняв неправильне рішення віддавати поперечну передачу. В нього був вибір, але його загнали в кут.

Чи тягне решта ударів на статус дійсно небезпечних? Ні. Тому стверджувати, що Штурм ЯКІСНО конвертував свої не дуже часті (31.13%) і тривалі (2.92 передачі) володіння - важко.

Рен, мабуть, купився на цифру 7 - саме стільки ударів завдав Штурм до перерви. Але ж 5 з них дальні: 25.8 метрів середньої дистанції загалом. Так, за дотиками майже паритет, проте не дотики рахують, а голи.

В боротьбі Динамо проблем не мало теж, щоб використовувати словосполучення «Штурм возив». Ну, хіба в повітрі, але ж це майже ніяк не позначилося на результаті.

Тому очевидно, що Рен переслідує якісь свої власні цілі. Можливо, вже незабаром дізнаємося які саме.