Світовий футбол 18 Серпня, 00:18 879
Кваліфікація ЛЧ: «Црвена Звезда» програла яскравий матч «Маккабі», «Карабах» і «Вікторія» розписали нічию | 19-27
Відбір Ліги чемпіонів підходить до завершення. Сьогодні відбулися перші матчі раунду плей-офф.

Ліга чемпіонів, кваліфікаційний плей-офф

Карабах – Вікторія Плзень – 0:0

Карабах і чеська Вікторія розписали нічию в Баку. Господарі створили більше моментів, але забити не зуміли. Доля протистояння вирішиться у матчі-відповіді. Сильніша команда вийде в груповий раунд Ліги чемпіонів, а слабша – вилетить в групу Ліги Європи.

****

Маккабі Хайфа – Црвена Звезда – 3:2

• Голи: П'єрро, 18, 51, Шері, 61 – Пешіч, 27, Канга, 40

Маккабі та Црвена Звезда навпаки видали яскраве шоу з 5 голами. П'єрро вивів ізраїльтян вперед, але серби ще до перерви відігралися та повели в рахунку завдяки точним ударам Пешіча та Канга. На початку другого тайму П'єрро дублем відновив паритет, а Шері дальнім ударом приніс Маккабі перемогу. Український австралієць Микита Рукавиця вийшов на останні 20 хвилин за Хайфу і на рахунок вже ніяк не вплинув. Серби, до речі, досі грають з рашистським «Газпромом» на грудях.

****

Динамо – Бенфіка – 0:2

• Голи: Жілберту 9 , Рамос, 37

Матч-відповідь відбудеться 23 серпня. Переможець пари вийде в групу ЛЧ, хто програє - у групу ЛЄ.