Свої ж помилки. «Динамо» – «Бенфіка»: відео голів та огляд матчу

Динамо Київ 18 Серпня, 00:34 2105
Свої ж помилки. «Динамо» – «Бенфіка»: відео голів та огляд матчу | 19-27
Зібрали для вас голи та основні моменти цієї зустрічі.

Вже на 9-й хвилині Динамо пропустило. Правий захисник Жілберто потужно пробив у дотик з-за меж штрафного. Георгій Бущан врятувати не зміг – м'яч зачепив Шепелєва і влетів у ближній кут. Дуже швидко Бенфіка повела в рахунку.

Ще в першому таймі «орли» подвоїли свою перевагу. Кияни самі собі «привезли» гол. Циганков віддав назад на Попова, але зробив це дуже невдало. Давід Нерес підхопив м'яч, не зміг обіграти Дениса, проте Гонсалу Рамуш встиг першим і пробив Бущана.

У другому таймі рахунок не змінився. Бенфіка збавила оберти, а підопічні Луческу мали кілька напівмоментів, але хоча б скоротити відставання так і не змогли. 0:2 – шанси Динамо вийти в груповий турнір Ліги чемпіонів видаються примарними. Матч-відповідь у Лісабоні відбудеться 23 серпня.

Динамо – Бенфіка – 0:2 – відео голів і огляд матчу