Таблиця коефіцієнтів УЄФА. На нуль помножені надії

Динамо Київ 19 Серпня, 01:29 3564
Таблиця коефіцієнтів УЄФА. На нуль помножені надії
Україна цього сезону вже брала максимум з можливого на тижні – доведеться тепер пережити й мінімум з можливого.

Нуль – він всюди нуль, але в Таблиці коефіцієнтів це ще й майже стовідсоткова гарантія «виходу в мінус» стосовно конкурентів.

Принаймні, нереально було розраховувати на втрату всіх балів всіма нашими суперниками. Нічого не здобула Хорватія – хоч якась втіха. Крихтою вдовольнилася Греція (нічия Олімпіакоса – 0,125 бала) – не критично. П'ятдесят відсотків відхопила Сербія. У нашому становищі 0,25 бала для конкурента – це суттєво. Суттєво й у Норвегії: 0,5 з 0,75-ти можливого. Однак наша головна турбота – не ті, хто попереду, а ті, хто за спиною.

Лише завуальований провал швейцарців допоміг нам за підсумком тижня втримати чотирнадцяту сходинку. Завуальований, бо Цюріх виграв, але Базель і Янг Бойз програли. Ось так ця країна опинилася на межі того, щоб увійти в осінь тільки з одним представником.

Однак наразі літо – і наразі дуже потужний тиск від швейцарців. Вони відстають на 0,025 бала, практично не залишаючи нам шансів у контексті останнього тижня кваліфікації. Тисне також Чехія. За поразку Славії треба подякувати полякам, зате Вікторія і Словацко не пішли шляхом невдах. Нічия і перемога принесли країні 0,375 бала, що допомогло обійти Грецію. Україна теж неподалік. Бонус від Вікторії – і ми уже позаду.

Данія на тижні збагатилася перемогою Копенгагена (+0,2), але на нуль зійшла в турнірах нижчесортних.

Тиждень видався не з легких, але далі буде ще складніше. Тож або гартувати характер, або здаватися без бою.

Таблиця коефіцієнтів УЄФА. На нуль помножені надії - изображение 1