Ігор Суркіс - Усику: «Від імені всіх динамівців вітаю з заслуженою перемогою»

Динамо Київ 21 Серпня, 13:57 326
Ігор Суркіс - Усику: «Від імені всіх динамівців вітаю з заслуженою перемогою»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс привітав чемпіона WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Олександра Усика (20-0, 13 КО) з захистом титулів у бою з колишнім чемпіоном світу Ентоні Джошуа (24-3, 22 КО).

«Від імені всіх динамівців вітаю вас із заслуженою перемогою. Сьогодні вночі за вас без перебільшення вболівала вся Україна. Ви вкотре продемонстрували мужність, стійкість духу, залізний характер, вміння терпіти, величезну волю до перемоги та відповідальність не тільки за себе, а і за свою країну – ті якості, якими славиться та пишається український народ.

Ви підготувалися до поєдинку, перемога у якому є абсолютною вершиною у цьому виді спорту, попри всі обставини та емоційний фон від страшних події, які, на жаль, продовжують відбуватися у нашій країні.

Хоча й раніше ви присвячували всі перемоги Україні, гордо здіймаючи над рингом жовто-синій прапор після кожного нового досягнення, цього разу це більше, ніж просто перемога на ринзі. Ви здобули перемогу заради всієї України у вкрай важливий час, і цей здобуток має стати переламним моментом, коли всі українці будуть упевнені, що вже ніхто і ніщо не завадить нашій головній перемозі у боротьбі за свободу нашої країни.

Від імені «Динамо» бажаємо вам сталевого здоров’я, невичерпних сил і якомога довше залишатися на боксерській вершині, прославляючи Україну на весь світ», - сказав Суркіс.