Світовий футбол 22 Серпня, 00:11 762
ПСЖ забив 7 голів «Ліллю» – Мбаппе, Неймар та Мессі познущалися з екс-тренера «Шахтаря» Фонсеки | 19-27
ПСЖ знищив «Лілль» у матчі третього туру Ліги 1.

«Лілль» – «ПСЖ» 1:7

• Голи: Бамба 54 – Мбаппе 1, 66, 87, Мессі 27, Хакімі 39, Неймар 43, 52

Вже на першій хвилині Мбаппе відкрив рахунок і це задало тон усьому поєдинку. Чотири голи влетіли до воріт Лілля у першому таймі, ще три – після перерви.

У підсумку Мбаппе оформив хет-трик, Неймар відзначився дублем та трьома результативними передачами, Мессі обмежився скромними 1+1. Розбавив суперзіркову компанію Хакімі, в якого теж гол + пас.

Додамо, що за перші чотири поєдинки нового сезону Неймар забив 7 голів та віддав 6 асистів.

Престиж підопічних Паулу Фонсеки так сяк врятував Жонатан Бамба на початку другого тайму. Увесь матч провів на полі екс-гравець Шахтаря Ісмаїлі.

ПСЖ з трьома перемогами захопив лідерство у Лізі 1.