«Закликаємо припинити будь-які спекуляції»: Дніпро-1 зробив заяву щодо трансляцій матчів УПЛ

Футбол України 23 Серпня, 20:01 362
«Закликаємо припинити будь-які спекуляції»: Дніпро-1 зробив заяву щодо трансляцій матчів УПЛ
СК Дніпро-1 зробив офіційну заяву щодо трансляцій матчів УПЛ.

Дніпряни, які стали одними з п'яти клубів, що не підтримали єдиний телепул, спробували загасити емоції через скандал навколо матчу Зоря – Ворскла.

«Сьогодні – день старту чемпіонату української Прем’єр-ліги. День, якого з нетерпінням чекала вся країна, та який є яскравим прикладом незламності нашого народу. Один з вагомих чинників цієї незламності – єднання та вміння українців гуртуватися заради досягнення спільної мети. І нам здавалось, що рішення починати футбольний сезон в умовах воєнного стану має бути прикладом саме такого єднання. Але, на жаль, навіть у такий час знайшлись ті, хто ставить якісь амбіції вище за спільні інтереси. Дуже прикро, що в ці «розбірки» намагаються втягнути цілу низку клубів УПЛ, серед яких і СК Дніпро-1.

Наш клуб висловлює свою збуреність ситуацією, що склалася, та категорично заявляє про неприпустимість з’ясування стосунків всередині футбольної спільноти. Зі свого боку, ми завжди виступали і продовжуємо виступати за доступність якісного футбольного контенту для якомога ширшої телевізійної аудиторії. Вільний доступ до трансляцій матчів чемпіонату УПЛ – показовий крок задля того самого єднання та підтримки українців, які переживають наразі важкі часи, та для яких перегляд матчів улюблених команд є джерелом натхнення для продовження боротьби за нашу державу. Можливість усім бажаючим безкоштовно дивитись футбол – єдина умова, за якою СК Дніпро-1 був готовий безоплатно передати права на трансляцію матчів УПЛ.

Виходячи з тривалого досвіду співпраці з групою «1+1 media» (з нею СК Дніпро-1 має багаторічний контракт), наш клуб може запевнити, що її потужності відкривають можливості саме для перегляду матчів багатомільйонною аудиторією. Це можливо як на загальнонаціональних каналах, так і через ОТТ-платформу й YouTube-канали.

Наголошуємо, що СК Дніпро-1 є власником прав на трансляції домашніх матчів команди. Закликаємо ще раз усіх суб’єктів українського футбольного господарства припинити будь-які спекуляції щодо трансляцій матчів чемпіонату та з повагою ставитись до позицій кожного клубу. СК Дніпро-1 обирає інтереси вболівальників і сподіваємось, що наші колеги вчинять так само», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті клубу.


Нагадаємо, СК Дніпро-1 приєднався до Динамо, Зорі, Металіста та Руха і бойкотує єдиний телепул, який було створено загальною більшістю клубів УПЛ.