Світовий футбол 25 Серпня, 00:04 706
«Рейнджерс» покарали ПСВ і вперше за 12 років вийшли в групу ЛЧ, «Копенгаген» вистраждав успіх проти «Трабзонспора» | 19-27
Відбулися останні матчі кваліфікації Ліги чемпіонів. «Рейнджерс» і «Копенгаген» вийшли у груповий раунд, а загребське «Динамо» та «Буде-Глімт» грають овертайми.

Ліга чемпіонів, плей-офф відбору, матчі-відповіді

ПСВ – Рейнджерс – 0:1 (за сумою двох матчів – 2:3)

Гол: Чолак, 60

Трабзонспор – Копенгаген – 0:0 (за сумою двох матчів – 1:2)

У центральному матчі дня успіх святкували Рейнджерс. Шотландський гранд пройшов ПСВ. Після домашньої нічиєї Рейнджерс мінімально здолали суперника на виїзді. Єдиний гол у зустрічі забив Чолак, скориставшись жахливою помилкою оборони ПСВ. Тільман у штрафному майданчику запресингував Рамальйо та викотив Чолаку на порожні ворота. Рейнджерс вперше з 2010 року зіграють у групі Ліги чемпіонів.

Копенгаген вистраждав нічию з Трабзонспором, яка гарантувала данцям Лігу чемпіонів. У першому матчі Копенгаген обіграв турків, а в другому – сидів біля власних воріт і відбивався. Трабзонспор завдав втричі більше ударів, але відкрити рахунок у поєдинку так і не зумів. Корнеліус і Бакасетас не реалізували хороші моменти. Таким чином Копенгаген повертається в основну сітку Ліги чемпіонів після 6-річної перерви.