Чемпіонат U-19. «Динамо» впевнено перемагає однолітків з «Дніпра-1»

Динамо Київ 28 Серпня, 21:23 416
Чемпіонат U-19. «Динамо» впевнено перемагає однолітків з «Дніпра-1» | 19-27
Сьогодні був зіграний матч другого туру юнацької першості України. Динамівці завдяки голам Кремчаніна та Гусєва переграли на своєму полі однолітків із СК «Дніпро-1».

Активніше гру розпочали гості. Вже на третій хвилині вони отримали нагоду відкрити рахунок, коли воротам киян загрожував Лебедєв, однак його удар з вигідної позиції виявився невлучним.

Кияни відповіли гольовим моментом на 10-й хвилині: Кремчанін ударом з лінії воротарського майданчика замикав простріл з лівого флангу, проте на удар динамівця низом зреагував, вчасно згрупувавшись, голкіпер гостей Крапивцов.

Наступний реальний шанс відкрити рахунок у грі динамівці мали на 17-й хвилині, коли Кремчанін вдало пішов у пресинг на правому фланзі атаки, відібрав м’яч та втік на «побачення» з голкіпером, однак після його удару з гострого кута м’яч пролетів біля дальньої стійки.«Динамо» створило ще один гольовий момент – сам-на-сам з голкіпером вискочив Кремчанін, проте воротар зреагував на його удар.

На самому початку другого тайму «Динамо» створило ще один гольовий момент – сам-на-сам з голкіпером вискочив Кремчанін, проте воротар зреагував на його удар.

Кияни володіли ініціативою, і на 67-й хвилині вже Горбач мав подібний момент після передачі з глибини, хоча цього разу динамівцю довелося бити в один дотик. І знову героєм епізоду виявився голкіпер гостей Крапивцов, який вчасно вийшов із воріт та відбив удар Ігоря.Не зумівши забити з гри, динамівці розпечатали ворота гостей після стандарту. Кремчанін взявся виконувати штрафний удар з далекої відстані від воріт – метрів 30-ти на правому фланзі. Він виконав напівнавіс-напівудар, після якого м’яч, нікого не зачепивши, потрапив у дальній кут воріт.

А наприкінці гри кияни забили вдруге. Цього разу відзначився Гусєв, який перебував на полі всього п’ять хвилин. Він замкнув навіс Кремчаніна з кутового ударом головою – 2:0.

Чемпіонат U19. 2-й тур

Динамо U19 - СК Дніпр-1 U19 2:0

Голи: Кремчанін 74, Гусєв 90

Динамо U19: Ігнатенко, Бенедюк, Філатов, Балаба, Котуха (Василець, 90+1), Малиш, Саленко, Янчишин (Зоренко, 84), Кремчанін, Маткевич (Слесар, 65; Гусєв 84), Горбач

СК Дніпро-1 U19: Крапивцов, Гаража, Чалий, Березанський, Лебедєв (Кравченко, 75), Свистун, Матюшенко, Єршов (Баденко, 46), Янко, Мельниченко, Голуб (Хан, 80)

Попередження: Балаба - Чалий