«Луческу зробить висновки - потрібно повертати динамівський характер», - колишній форвард «біло-синіх» розчарований грою киян в матчі проти «Дніпра-1»

Динамо Київ 29 Серпня, 20:46 5057
«Луческу зробить висновки - потрібно повертати динамівський характер», - колишній форвард «біло-синіх» розчарований грою киян в матчі проти «Дніпра-1»
Колишній форвард «Динамо» Олег Саленко прокоментував для 1927.kiev.ua поразку киян в матчі 2-го туру

— «Динамо» перебуває в якомусь незрозумілому стані. Була підготовка, всі гравці разом і так безалаберно зіграти... За всю гру не було жодного небезпечного моменту. А в кінці матчу, коли хоч щось потрібно показати - «Дніпро-1» контролює гру. Чесно кажучи - я взагалі такого не очікував. Потрібно щось робити з командою, бо так грати - нікуди не годиться.

Бєсєдін не мав моментів, так ще й гравця відпустив під час першого голу в ворота «Динамо». В Луческу своє бачення, але коли все очевидно - щось потрібно змінювати. Наприклад, хоча б Ваната награвати в цих матчах.

В «Динамо» немає контролю м'яча. Лише спочатку ми щось побачили. Потім провалилися. Середина поля - центральний трикутник киян був непомітним. В третьому голі взагалі незрозуміле щось творилося - дають двічі обіграти, розвернутися, пробити. Що за захист? Думаю, після цієї гри будуть серйозні розборки і Луческу зробить висновки. Потрібно, щоб команда бігла і грала вперед, а не постійно все назад і назад.

Після 2:0 ніхто не біг вперед. Після 3:0 теж. Потрібно повертати динамівський характер. Таке відчуття, ніби гравці не ввійшли в ритм, де немає благодійних матчів. Виходити на поле з думкою, що просто так обіграємо «Дніпро-1» не можна. Потрібно бути готовими викладатися на всі 90 хвилин.

— До старту чемпіонату «Динамо» вважалося фаворитом. Поразка дніпрянам додасть причин для роздумів?

— Можна сказати, що «Дніпро-1» буде конкурентом в боротьбі за чемпіонство, як і «Шахтар», в якого теж є проблеми. До того ж, в «Динамо» ще є Ліга Європи. Певно, прийдеться задіювати майже всю молодь. Якщо так прикинути - «Дніпро-1» програє АЕКу 3:0, а «Динамо» програє 3:0 «Дніпру-1», то стає тривожно. Тому, потрібно терміново поговорити в команді по-жорсткіше. Є колишні гравці «біло-синіх» в колективі - можуть знайти потрібні слова. Бо якщо й надалі грати ось так, без бажання, то результату не буде.

Наступний матч кияни зіграють на стадіоні «Динамо». Подивимось, можливо, прийдуть в себе до того часу. В бік «Динамо» зараз буде дуже багато критики. Нехай відчують, що може бути, коли так бездарно програють.


Микола Тимощук