«Був не в найкращій формі, але створив класний момент». Англійська преса проаналізувала гру Миколенка з «Лідсом»

Світовий футбол 31 Серпня, 15:42 408
«Був не в найкращій формі, але створив класний момент». Англійська преса проаналізувала гру Миколенка з «Лідсом»
Англійська преса підбила підсумки виступу українського лівого захисника Віталія Миколенка у матчі четвертого туру англійської Прем'єр-ліги з Лідсом (1:1).

Миколенко неоднозначно зіграв із Лідсом, дозволивши супернику забити гол. Але англійська преса наголосила не на цій його помилці, а на іншому – він мало ходив в атаки.

The National News, оцінка 5 з 10

«Він ставав краще в ході матчу, але він зіграв не так інтенсивно, ніж його партнер на позиції захисника, який часто підключався до атак».

Liverpool World оцінка 6 з 10

«У першому таймі більше працював на захист, хоча кілька разів намагався спритно проскочити у штрафний майданчик під передачі Тома Девіса. Одна рідкісна вилазка у другому таймі принесла Евертону кутовий, який призвів до можливості для Онана».

Liverpool Echo оцінка 5 з 10

«Протягом першого тайму йому довелося виконати великий обсяг оборонної роботи, і він упорався з цим. У другому таймі це почало вдаватися йому рідше, він так і не зумів знайти свою гру. Складний матч для нього».

Goodison News оцінка 5 з 10

«У порівнянні з Паттерсоном, він був не в кращій формі, але він був надійний в обороні і зробив кілька добрих виносів. Створив класний момент після відмінного обміну пасами з Гордоном, але «іриски» вимагалося від нього більшого».