Вболівальники «Брюгге»: «Яремчук – не той футболіст, заради якого треба було оновлювати трансферний рекорд»

Футбол України 31 Серпня, 20:49 1789
Вболівальники «Брюгге»: «Яремчук – не той футболіст, заради якого треба було оновлювати трансферний рекорд»
Бельгійські вболівальники здивовані переходом Романа Яремчука у «Брюгге».

З одного боку, чинний чемпіон країни вже давно стежив за українським форвардом і навіть намагався його купити, коли Яремчук виступав за «Гент», але тоді Роман вибрав варіант із «Бенфікою». Ось тільки за минулий рік багато що змінилося. Тепер у «Брюгге» новий тренерський штаб, влітку були запрошені талановитий Ютгла і досвідчений Ларін в атаку. Але це деталі. Найбільше фанатів «Брюгге» вразило, що клуб заплатив 16 мільйонів євро – це рекордна покупка для бельгійської команди. До того ж сума трансферу може збільшитися до 19 мільйонів за певних умов. Фанати «Брюгге» не розуміють, чому клуб заплатив такі величезні гроші за гравця, який провалився в «Бенфіці».

Vanhoef: Забагато грошей за цього гравця. Яремчук – це не той футболіст, заради якого треба було оновлювати трансферний рекорд. Особливо після провального сезону у «Бенфіці», де він програв конкуренцію всім, кому тільки можна було.

Gaelens: Яремчук – це топовий нападник, він довів свій клас у матчах за «Гент». Я задоволений тим, що ми його купили, але сума трансферу викликає багато питань. Наскільки я розумію, у підсумку Яремчук обійдеться Брюгге в 19 мільйонів євро. Це занадто дорого.

Sacramento: Зазвичай, після невдалого сезону ціна на гравця падає. А іноді дуже сильно падає. Але в нашому випадку все неправильно сталося. Якщо «Бенфіка» купила Яремчука за 20 мільйонів, а продала за 19, то фактично ми платимо стільки ж. Ось тільки Яремчук у «Бенфіці» мало грав та ще рідше забивав. Клуб хотів його позбутися, але ми навіть не змогли нормально поторгуватися.

Yoran: Проблема не в тому, що ми заплатили 19 мільйонів євро за якогось гравця та оновили трансферний рекорд. Проблема в тому, що цього гравця потім навряд чи буде продано в інший клуб за велику суму. Ми не зможемо перепродати Яремчука з різних причин. Здебільшого через його вік. А також тому, що він не міг заграти в іншому чемпіонаті.

Mender: Яремчук не захотів переходити в «Брюгге» минулого літа, оскільки вважав цей варіант недостатньо хорошим для себе. У результаті він обирає «Бенфіку», провалився там, а тепер, як ні в чому не бувало, таки переходить у «Брюгге»? Хіба керівництво клубу не має самоповаги? Цей хлопець не хотів грати за нашу команду. Нехай і далі сидів би на лаві запасних у «Бенфіці».

Gupster: За 19 мільйонів євро можна було б купити по-справжньому крутого форварда. Яремчук? Вибачте, але цей хлопець стільки не коштує. Достатньо подивитися на його статистику у «Бенфіці».

Jasper: Чудовий гравець, він уже показав, що Бельгія – це його чемпіонат. Але не думаю, що хтось інший погодився б заплатити 20 мільйонів за такого форварда. Очевидно, що ми заплатили зайві 5-7 мільйонів. А це означає, що ми просто не мали запасного варіанту.

Arne: Не думаю, що варто було поспішати з покупкою Яремчука. Очевидно, що він провалився в «Бенфіці» і з кожним днем ціна на нього падала б. Думаю, що взимку ми могли купити Яремчука за 7-8 мільйонів євро. Тепер українцю треба забивати у кожному матчі, щоб виправдати цей трансфер.

Mestdagh: «Брюгге» купив Ютглу у «Барселони» за 5 мільйонів євро. І цей форвард уже довів свій високий клас, забиваючи голи майже у всіх матчах. Тому безглуздо говорити, що Яремчук коштує 20 мільйонів євро, особливо після того, як він не зміг заграти у «Бенфіці».

Wout: Проблема навіть не у тому, що ми заплатили майже 20 мільйонів євро за Яремчука. Мене дивує інше: «Брюгге» відмовляється від своєї трансферної політики. Клуб розвивався за рахунок того, що ми купували дешево, а потім продавали дорого. І акцент був на молодих гравців. Я б ще десь зрозумів, якби Яремчуку було 20 років, і в нього вся кар'єра була б попереду. Тоді ми б потенційно могли продати його через 2-3 роки вже за 35 мільйонів євро, наприклад. Але Яремчук у найкращому разі на піку своєї форми. Дорожче він уже не вартуватиме.

Jarne: Яремчук дуже добре виявив себе у «Генті», забивав багато голів, віддав багато результативних передач. Думаю, що він і в «Брюгге» заграє на такому ж рівні, а то й краще. А гроші – це не наша справа. Заплатили 20 мільйонів євро, отже, ми можемо собі це дозволити.

Verwilst: Яремчук давно адаптувався до Бельгії, це вже є великий плюс. Думаю, що він зможе забивати голи з перших матчів. До того ж, нам не вистачає досвідченого форварда в команду. Все-таки Яремчук має великий досвід, у тому числі й на рівні збірної України. Якщо не зважати на суму трансферу, то в цілому цей перехід викликає позитивні емоції.

Norbert: Минулого року ми відмовилися платити 15 мільйонів євро за Яремчука. У клубі сказали, що це надто багато за форварда такого рівня. Що змінилося за цей рік? Хіба Яремчук тепер грає набагато краще? Хіба він зміг витіснити Нуньєса з основи «Бенфіки» і забив багато голів? Мене дратує, що останніми роками у діях керівництва клубу немає жодної логіки.

Shivs: Думаю, що Яремчук – це інвестиції у майбутнє. Це як купівля Міньйоле. Ти не зможеш потім перепродати гравця, але при цьому він відіграватиме важливу роль у команді, принесе їй багато користі та допоможе виграти чемпіонат, а значить, допоможе потрапити до Ліги чемпіонів. З цього погляду все зрозуміло із покупкою Яремчука. Продати вигідно ми його не зможемо, але він допоможе «Брюгге» заробити багато грошей.

Esnault: Португальська ліга як мінімум не сильніша за бельгійську. Там є «Бенфіка», «Порту», «Спортінг» та певною мірою «Брага». Решта клубів дуже слабкі. Тому 6 голів Яремчука у Прімейрі – це провал. Це не АПЛ, не Ла Ліга, не Серія А. Якщо ти не можеш забити багато голів у Португалії, то ти слабкий форвард.

Franky: Вибачте, але насправді Яремчук навіть у «Генті» не показував видатного футболу. У нього в активі є один дуже добрий сезон і ще один відносно хороший. Я не розумію, чому всі вирішили, що це видатний форвард, який забиватиме багато голів за «Брюгге»?

Vankeir: За такі величезні гроші Яремчук має забивати по два голи у кожному матчі, працювати газонокосильником, прибиральником, кухарем, водієм автобуса та продавцем у клубному магазині.

Kamal: А я маю певні побоювання. Коли Яремчук грав у «Генті», казали, що він має складний характер, і він часто сварився з тренерами. Схожа історія в нього була й у «Бенфіці». До того ж, «Гент» відразу після виходу Яремчука виграв Кубок Бельгії, а до цього був чемпіоном країни. «Бенфіка» також провалилася з українцем у складі. Якийсь він невдачливий.

Demuyn: Я не поділяю загального настрою щодо Яремчука. Це форвард найвищого рівня. Як будь-який талановитий гравець, він трохи примхливий і сильно залежить від настрою. Якщо в «Брюгге» його правильно використовувати, то він заб'є багато голів.

Senne: Яремчук хоче нарешті виграти чемпіонат. Він нічого не домігся з «Гентом», нічого не домігся з «Бенфікою»… «Брюгге» – це його останній шанс виграти бодай якийсь титул. Тому нехай намагається проявити себе, нехай забиває голи. Але також Яремчук повинен розуміти, що до нього будуть пред'являти дуже високі вимоги. Якщо ти оновив трансферний рекорд клубу, то маєш цьому відповідати.