Світовий футбол 2 Вересня, 22:49 442
Яремчук визначив свій найпам'ятніший гол за «Бенфіку» – відео взяття воріт на легендарному стадіоні | 19-27
Нападник «Брюгге» та збірної України Роман Яремчук підсумував період своєї кар'єри в «Бенфіці».
«Бенфіка справді великий клуб. Ти відчуваєш це, коли перебуваєш у клубі. Тут великий тиск з боку вболівальників та тренерів. Забитий м'яч на Енфілді, звісно, прекрасний момент. Цей стадіон – особливий. Ніколи цього не забуду.

Команди, які протистоять Бенфіці в чемпіонаті Португалії, грають із 11 гравцями у штрафному майданчику, важко знайти простір, але забив важливі голи. Для мене це був хороший досвід», – цитує Яремчука YouTube-канал Брюгге.

Нагадаємо, форвард збірної України грав за Бенфіку в минулому сезоні. Сумарно Яремчук провів у складі «орлів» 48 матчів, у яких забив 9 голів та віддав 7 асистів. Один із цих м'ячів Роман відправив у ворота Ліверпуля (3:3) в рамках виїзного матчу чвертьфіналу Ліги чемпіонів.