Світовий футбол 4 Вересня, 18:23 415
«Спеція» набрала один пункт - Коваленко за 64 хвилини став найкращим у складі «орлят» | 19-27
Український хавбек вийшов в основному складі.

Спеція – Болонья – 2:2

• Голи: Бастоні, 45+3, Схаутен, 54 (аг.) – Арнаутовіч, 7, 64

Спеція на власному полі приймала Болонью. У складі господарів з перших хвилин знову вийшов Віктор Коваленко, якого напередодні розхвалив Лука Готті. На жаль, «орлята» пропустили вже в дебюті: Медель з центра поля віддав довжелезну передачу на Арнаутовіча за спини захисників, Марко втік від опіки, відіграв голкіпера і пробив у вже порожні ворота. Оборонець у падінні намагався вибити і навіть зачепив сферу, але врятувати не зміг. За трохи Коваленко асистував Нзолі у спробі зрівняти – Скорупскі потягнув м'яч з лівого кута.

Орсоліні у відповідь перевірив пильність Дронговскі з далекої відстані. Наприкінці тайму українець пробивав сам, але захисники заблокували удар і винесли снаряд на кутовий. Вже у доданий час Бастоні відновив статус-кво, забивши гол у роздягальню: Сімоне наважився на несильний удар у кут воріт – Скорупскі не бачив моменту пострілу і навіть не ворухнувся.

По перерві господарі вийшли вперед: Бастоні зі стандарту навісив у штрафний майданчик Болоньї, а Схаутен, намагаючись перервати подачу, зрізав м'яч у власні ворота. На 64-й хвилині Готті вирішив дати відпочити Коваленкові. Не пройшло і 30 секунд після заміни як Болонья зрівняла: Арнаутовіч оформив дубль, забивши гол-близнюк (навіс за спини захисників, спурт до воріт і вдале завершення поміж ніг кіперу). До слова, українець разом з Бастоні став найкращим гравцем своєї команди (обидва набрали по 7,3 бали від статистичного порталу SofaScore). Нічия принесла Спеції 5 очок і тринадцяту сходинку турнірної таблиці Серії А, Болонья з 3 пунктами – п'ятнадцята.