Світовий футбол 6 Вересня, 23:57 37416
«Шахтар» шокував німців, нічия «Мілана» та розгроми від «Реала» та МС: результати матчів та відео голів в ЛЧ | 19-27
Результати 1 туру Ліги чемпіонів.

Відбулися матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів 2022/2023.

• Голи: 0:1 - 16 Швед, 1:1 - 57 Сімакан, 1:2 - 58 Швед, 1:3 - 76 Мудрик, 1:4 - 85 Траоре

Шахтар стартує в Лізі чемпіонів з грандіозного розгрому Лейпцига. У паралельному матчі Реал розбив Селтік. Саме з мадридцями Шахтар поділяє лідерство у групі.

Наступний матч у Лізі чемпіонів Шахтар проведе вдома саме проти Селтіка.

Селтік – Реал – 0:3

• Голи: Вінісіус, 56, Модріч, 60, Азар 77

Реал знищив Селтік. Мадридцям довго не вдавалося відкрити рахунок, однак у другому таймі вони визначили хід поєдинку оформивши одразу два голи за 4 хвилини – забитими м'ячами відзначились Вінісіус та Модріч. Азар поставив крапку в матчі.

ПСЖ – Ювентус – 2:1

• Голи: Мбаппе, 5, 22 – МакКенні, 53

ПСЖ у рідних стінах мінімально здолав Ювентус. Кіліан Мбаппе забив перший м'яч у матчі вже на 5-й хвилині та ще до перерви відзначився дублем. МакКенні по перерві відквитав 1 гол, але цього виявилось недостатньо, аби врятувати Ювентус від поразки – 1:2.

Севілья – Манчестер Сіті – 0:4

• Голи: Холанд, 20, 67, Фоден, 58, Діаш, 90+3

Манчестер Сіті розгромив Севілью в гостях. Зірковий новачок «містян» Ерлінг Холанд відзначився дублем, а між його двома забитими м'ячами своє «слово» вставив Філ Фоден. У компенсований арбітром час Діаш констатував фіаско іспанців – 4:0.

Бенфіка – Маккабі Хайфа – 2:0

• Голи: Сілва, 50, Грімальдо, 54

Бенфіка, яку нещодавно покинув Роман Яремчук, здобула впевнену перемогу над ізраїльським Маккабі Хайфа завдяки голам Сілви та Грімальдо. Екс-зірка Шахтаря Давід Нерес провів на полі 65 хвилин, втім результативними діями не відзначився.

Зальцбург – Мілан – 1:1

• Голи: Окафор, 28 – Салемакерс, 40

Мілан розписав результативну нічию із Зальцбургом. Окафор відкрив рахунок на екваторі першої половини. Втім Салемакерс врятував нічию для «россонері» ще до перерви.