Владислав Вакула: «Варто раз оступитися – і тепер ти для всіх найгірший, алкаш»

Футбол України 8 Вересня, 16:03 173
Владислав Вакула: «Варто раз оступитися – і тепер ти для всіх найгірший, алкаш»
Колишній півзахисник Шахтаря, який зараз виступає за Полісся, Владислав Вакула розповів про дебют у житомирському клубі, а також згадав скандальні ситуації, пов'язані з його ім'ям.

– Владиславе, ви ще взимку опинилися вперше у житомирському клубі, проте – після зборів із Шахтарем – дебютували на Поліссі саме зараз. У переможному матчі із Епіцентром. А як взагалі у вас з'явився варіант із Поліссям?

– Коли мене покликали назад до Шахтаря, повернули з оренди, то у нас була домовленість, що я будь-якої миті можу повернутися назад на Полісся. Президент Буткевич сказав, що я їм дуже потрібний. Головний тренер Калитвинцев також так сказав. Тому ми домовилися одразу. Отож і вийшло, що я повернувся.

– Чи були інші варіанти, крім Полісся?

– Вони були, але ми мали домовленість. Я хотів туди повернутись, для мене Полісся стало рідною командою. Зрозумів, що це моє, плюс я з Житомирської області і хочеться в цій команді добитися багато чого й поряд будинок, батьки і будь-якої миті можу приїхати.

– Як оцінюєте свій дебют?

- Оцінювати має робити тренер, він за це відповідає. А так все добре, чудово. Я радий, що дебютував та зіграв перший офіційний матч за Полісся. Відмінно, що ми виграли, команда виїхала з Хмельницької області з добрим результатом та позитивними емоціями. Можна сміливо сказати, що дебют вийшов класний.

– Під час своєї кар'єри ви виступали у Маріуполі. Чи вцілів будинок, де жили?

- Особливо багато я не знаю, але коли був у Маріуполі, то винаймав квартиру, і бачив зараз, що там все розбито. Жах дуже страшно. Дуже шкодую людей, що вони опинилися в такій ситуації та постраждали від російських орків. Дуже шкода, що так сталося. Гарне було місто.

– Скандал у Шахтарі. Пишуть різне, але хочемо почути вашу думку. Ви посварилися із якимось футболістом Шахтаря?

- Без коментарів.

- У мене склалося таке враження, що після інциденту з аварією кілька років тому на вас вирішили повісити всіх собак. Адже Шевчука пробачили, а ви тоді були зовсім молодим хлопцем, який припустився помилки.

– Просто мені зараз залишається прийняти цю ситуацію.

- Через ту аварію вас зараз звинувачують у всьому?

- Ні, чому? У тій аварії лише я винен. І знаєте, коментаторів завжди багато знайдеться. Коли ти на виду і все добре, то для всіх ти – друг та зірка. Але варто тобі раз оступитися – і тепер ти для всіх найгірший, алкаш і таке інше.

Просто треба навчитися це приймати. Спочатку мені було дуже прикро. Люди багато чого не розуміли. Я дивувався, а звідки в людей стільки агресії? Потім зрозумів, що такі люди завжди були, є і будуть. Я навчився із цим справлятися.