Олексій Андронов: «І «Динамо», і «Фенербахче» мають проблеми в обороні»

Динамо Київ 8 Вересня, 19:10 141
Олексій Андронов: «І «Динамо», і «Фенербахче» мають проблеми в обороні»
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч «Фенербахче» - «Динамо» Київ у 1-му турі групового турніру Ліги Європи сезону-2022/23.

Починається Ліга Європи та у першому турі «Фенербахче» зустрічається з київським «Динамо». Команди вже грали між собою у кваліфікації Ліги чемпіонів. Київське «Динамо» поставило шлагбаум перед турецьким клубом. Саме у виїзній зустрічі вдалося перемогти, причому в овертаймі.

Самі динамівці не зуміли пробитися до Ліги чемпіонів, оскільки «Бенфіка» виявилася складним суперником. Тепер ці команди продовжуватимуть з'ясовувати між собою відносини у Лізі Європи.

Ігор Суркіс, коментуючи результати жеребкування, сказав, що ця група можна порівняти з Лігою чемпіонів. Може воно так і є. «Фенербахче» напевно тримає зуб на киян, вони пам'ятають ту поразку. Напевно, пробуватимуть помститися.

«Динамо» погано розпочав чемпіонат України. Після двох невдалих матчів динамівці самі повинні розуміти, причому вони добре розуміють, який у них буде суперник і як він буде мотивований.

Не знаю, що буде в плані результату, але й ті, й інші мають проблеми в обороні. Звідси у мене і ставка на «обидві заб'ють» з невеликим коефіцієнтом 1,70. Але в цьому випадку краще ставити на надійний розвиток подій. Впевненість 7 за 10-бальною системою.

Розбираєшся в футболі і знаєш хто переможе в матчі? Реєструйся ТУТ і отримай бонус 2500 грн на ставки!